Blog - zwierzę prymitywne

Wyświetlono rezultaty 1-9 z 9.

Fauna winogronowa

10-09-2012 18:26
5
Komentarze: 13
W działach: zwierzę prymitywne, witaminy
Fauna winogronowa
Takie zwierzę przywieźliśmy do domu wraz z winogronami z płota. Skala: owoc ma ok. 1 cm średnicy.

Jak zrobić czekoladowego daleka?

22-06-2012 20:28
8
Komentarze: 3
W działach: przetwory, film, zwierzę prymitywne, dobra rada
Jak zrobić czekoladowego daleka?
Przepis macie w tym miejscu. Od siebie możecie dodać tłuczone szkło czy pinezki. [UWAGA: czekoladowy dalek w wersji "od siebie" przestaje być produktem spożywczym, a staje sie produktem kolekcjonerskim. -ZKR]

Mała Rita szuka domu

31-05-2012 19:06
18
Komentarze: 22
W działach: smutna historia, zwierzę prymitywne
Mała Rita szuka domu
Dziś biegając po Lesie Wiewiórek znalazłem nielatające pisklę sroki błąkające się pod drzewami. Mała Rita (albo mały Rito, nie znam się na seksowaniu srok) trafiła do weta - dobrej cioci Basi i będzie stosownie dokarmiana. Jeśli ktoś chce zaadoptować ptaszka, proszę o kontakt. Ja niestety wziąć go nie mogę, mam w domu kota i niemowlę. Łódź i okolice.

KB#57: Mutanty popromienne - królokrowiątka

25-03-2012 22:50
5
Komentarze: 10
W działach: karnawał blogowy, zwierzę prymitywne
KB#57: Mutanty popromienne - królokrowiątka
To już 57. karnawał blogowy. Temat bieżącego KB to Mutanty popromienne. Mój typ: królokrowy, królokrowięta, królokrowiątka.

Dzika przyroda

25-05-2011 07:18
4
Komentarze: 7
W działach: zwierzę prymitywne, zwierzę prymitywne, RPG
Dzika przyroda
Rok temu byłem świadkiem ataku agresywnego stawonoga (nie wiem - owada czy krocionoga) na dżdżownicę, która ewidentnie przegrywała. Jako, że lubię dżdżownice (stawonogi też lubię), rozdzieliłem komabatantów. Jeżeli sami chcielibyście rozegrać to pasjonujące starcie, polecam system RPG Zły cień. Kruki urojenia - znajdziecie w nim szczególowe zasady walki i statystyki malutkich zwierząt.

Zmutowany pełzak różowy pochłania kolejne kwartały zony

20-05-2011 09:02
10
Komentarze: 3
W działach: zwierzę prymitywne
Zmutowany pełzak różowy pochłania kolejne kwartały zony
Zmutowany pełzak różowy (Amoeba rosea) pochłania kolejne kwartały miasta Prypeć w czarnobylskiej zonie - zdjęcie z lotu ptaka.

Jak sterować gawronem

20-02-2011 19:21
6
Komentarze: 0
W działach: komiks, zwierzę prymitywne, dobra rada
Jak sterować gawronem
Odpowie na to załączony rysunek. Jeden z niewielu pasków Wojciecha Bąkowskiego, który mi się podoba. Jego rysunki są co tydzień publikowane w sobotniej Gazecie Wyborczej. Ten pochodzi sprzed kilku tygodni.

Zdziczeć w Glorancie

31-12-2010 08:42
6
Komentarze: 14
W działach: RPG, zwierzę prymitywne
Zdziczeć w Glorancie
Słowa kluczowe: Savage Worlds, RuneQuest, Glorantha Napisałem to jako wieść do działu RPG, ale najwidoczniej została odrzucona. Niedawno w sieci ukazała się fanowska konwersja "RuneQuestu" na "Savage Worlds" zatytułowana "Savage Glorantha". Rzecz dzieje się w magicznym świecie Gloranthy, rewelacyjnym settingu fantasy, z mnogością kultów, ciekawymi rasami (roślinne elfy, ludzie, ludziożerne trolle, humanoidalne kaczki, smokotraszki i in.) i potworami, jak np. bardzo otyginalne twory Chaosu: chodźmiornica (walktopus) i dyniodźwiedź (jack o'bear). Konwersja jest oparta na starszych (i lepszych)...

KB#15: Realizm a rozmnażanie przez podział

25-10-2010 22:00
7
Komentarze: 6
W działach: zwierzę prymitywne, komiks, karnawał blogowy
KB#15: Realizm a rozmnażanie przez podział
Obejrzawszy pasek komiksowy o bakteriach zastanawiałem się nad rzeczywistym ich wyglądem oraz symplicystycznym ich tu przedstawieniem. Pasek (sam go kiedyś skanowałem) pochodzi z drugiej strony piątkowego dodatku do Wyborczej "Co jest grane" gdzieś z października 2006 r. Nie wiem kto jest autorem. Jeśli ktoś wie, niech powie. Albo napisze. PS. Autorami są bracia Minkiewiczowie.