string(15) ""
» Blog » Co można zdobyć w antykwariacie? (Odp.: Lord of the Rings: Game One)
14-03-2012 17:46

Co można zdobyć w antykwariacie? (Odp.: Lord of the Rings: Game One)

W działach: książki, Tolkien | Odsłony: 12

Co można zdobyć w antykwariacie? (Odp.: Lord of the Rings: Game One)
Ano Lord of the Rings: Game One na ZX Spectrum od Melbourne House na 2 kasetach, zawierający także Drużynę Pierścienia po ang. z 1985 r. w stanie idealnym.
Nie to, że się chwalę, ale nie mogłem się nie pochwalić.

Komentarze


Andman
   
Ocena:
0
Ile nostalgii w komentarzach. Gdzieś w piwnicy w domu rodziców mam jeszce "Świat Gier Komputerowych", o któym wspomniał Biełow.

A Atari kupowałem w placówce Przedsiębiorstwa Eksportu Wewnętrznego (czyli Pewexie) na ul. Dzierżyńskiego. Eksport wewnętrzny, ul. Dzierżyńskiego?, takie rzeczy tylko w socjalizme.
16-03-2012 08:26
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Mi c64 kupili rodzice w ramach akcji "nie masz komunii, nie czuj się pokrzywdzony", ale nie wiem skąd go wytrzasnęli.
16-03-2012 08:43
Bielow
   
Ocena:
+1
Jeżeli ktoś z Bydgoszczy jest to na pewno pamięta dom na Sienkiewicza w którym sprzedawali comodorki,atari i spectrumy. Dość długo się utrzymał mimo że typowym sklepem komputerowym nie był i dopiero później nabył to zaszczytne miano. Aż się łezka w oku kręci-dodam że dom stoi pomalowany w znaki trzech wielkich marek z tamtych czasów do teraz.

Drażąc temat nostalgi Andmanie to ŚGk również miał siedzibę w Bydzi :P Chyba jako jedyni pozwalali petentom plątać się po redakcji ;)
Co do czasopisam to..Zdziwiłbyś się jeżeli wciąż są w jednym kawałku po ile kolekcjonerzy by je od Ciebie odkupili. Fakt że ŚGK to już głównie czasy Pc-tów ale nostalgia pozostała. Przeszukałem piwnicę i znalazłem magnetofon do kaset i dżojstiki-taki z wersją na dwie taśmy. Dziś próba podłączenia-jak nie wybuchnie to opiszę wrażenia ;)
16-03-2012 19:55
Andman
   
Ocena:
+1
Wiem, że ŚGK było z Bydgoszczy, a jego naczelny, Pieńkowski był chyba najnormalnejszy pośród przebojowych i wyluzowanych rednaczów gazet o grach. Kupowałem wtedy wszystkie: ŚGK, Top Secret, Secret Service, Gry Komputerowe, Computer Studio i Gamblera. Przed nimi Bajtka, nieregularnie Komputer (obecny PC World), Moje Atari i Tajemnice Atari.
16-03-2012 21:42
Andman
   
Ocena:
0
Jaka fajna retrogrowa imprezka się we Wrocku szykuje - http://www.dkig.pl
16-04-2012 20:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.