Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-5 z 5.
Upadłe bóstwo

Upadłe bóstwo

08-05-2009 18:32 | Wojciech 'amnezjusz' Wein
"Eshann to strącony i odarty z potęgi bóg. Został wygnany z niebios i pokarany przez silniejsze bóstwa straszliwą klątwą, za wysługiwanie się wyznawcami. Teraz jest imitacją człowieka i strzępkiem dawnego boga, wrakiem swej minionej chwały. Próbował zostać nadbogiem i zmusić inne moce do uległości. Zapłacił straszliwą cenę."

Dział D&D i d20 przedstawia bohatera niezależnego autorstwa Jakuba 'Cubuka' Łukasika. » więcej
Conan: Betrayer of Asgard - recenzja

Conan: Betrayer of Asgard - recenzja

21-04-2009 20:41 | Wojciech 'amnezjusz' Wein
" [...] Dzięki wydawnictwu Mongoose Publishing i systemowi Conan RPG, którego druga edycja ukazała się w ubiegłym roku, na swoich sesjach do krain mroźnej północy Ery Hyboryjskiej mogą się także przenieść erpegowcy na całym świecie – tym łatwiej, że kilka tygodni temu do sprzedaży trafił Zdrajca Asgardu – kampania osadzona przede wszystkim właśnie w krainach dzikiego Nordheimu [...]"

Dział D&D i d20 ma przyjemność zaprezentować recenzję dodatku do systemu Conan RPG - kampanię Betrayer of Asgard. Autorem artykułu jest Adam Waśkiewicz. » więcej
Greyhawk: Przedmieścia Wolnego Miasta

Greyhawk: Przedmieścia Wolnego Miasta

01-12-2008 20:05 | Wojciech 'amnezjusz' Wein
Dział D&D i d20 zaprasza do lektury najnowszego tekstu opisującego Greyhawk, podstawowy świat 3 ed. D&D. Tym razem znajomi Ezjusza z Amnu pozwalają bliżej poznać ziemie zaliczane do Klejnotu Flanaess, leżące jednak poza jego murami. » więcej
ZK: Bliżej Calimshanu

ZK: Bliżej Calimshanu

24-09-2008 23:29 | Wojciech 'amnezjusz' Wein | Komentarze: 0
Dział D&D i d20 prezentuje parę nowych artykułów kulturowych, przybliżających dwa aspekty społeczności Calimshanu, wszechobecną tytulaturę oraz podział klasowy tam panujący. Autorem obu tekstów jest Wojciech 'amnezjusz' Wein.

Zapraszamy do lektury!
Zapomniane Krainy AD 1479

Zapomniane Krainy AD 1479

12-01-2008 12:37 | Wojciech 'amnezjusz' Wein | Komentarze: 4
Na stronie wydawnictwa Wizards of the Coast pojawił się artykuł opisujący pokrótce czym było Spellplague - tajemnicze zjawisko pustoszące Krainy. Przedstawia on także sytuację w kluczowych miejscach Faerunu niemal 100 lat po tragicznych wydarzeniach ukazanych w Grand History of the Realms. Aby zapoznać się z treścią artykułu, wystarczy kliknąć tutaj.