ajfel

ajfel
Imię i nazwisko: Marcin Zawiślak
Dołączył: 1 kwietnia 2004
Urodziny: 7 kwietnia
Miasto: Lublin
Strona www: http://commandpoint.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Urodzony: w 1979r.,

Zainteresował się fantastyką: sięgając po Hobbita, Thorgala i planszówki Encore, na początku lat 90tych ubiegłego stulecia

Zaczął erpegować: gdy dowiedział się czym są erpegi, początki starej MiM, połowa lat 90tych ubiegłego stulecia

Pierwszy konwent: Geheimnisnacht (niestety nie pamiętam w którym roku, ale nie była to wielka wyprawa, bo konwent odbywał się na moim osiedlu) 

Ulubiony konwent: Falkon, bo blisko

Ulubione książki: prawie wszystko co stworzyli panowie: Feliks W. Kres, J.Dukaj, G.R.R.Martin, J.Abercrombie i paru innych

Od wielu lat jestem fanem fantastyki i rozmaitych gier towarzyskich (fabularnych, planszowych i bitewnych), co znajduje swoje odbicie w mojej wieloletniej aktywności jako bloger, redaktor i recenzent. Pierwszy mój tekst opublikowany był w prasie w 1993 roku. W 2004 roku uruchomiłem pierwszą wersję serwisu Earthdawn Ajfla – mojej fanowskiej strony poświęconej grze fabularnej Earthdawn, na łamach której publikuję teksty z bardzo różną częstotliwością. Byłem także współtwórcą (i przez pewien czas redaktorem naczelnym) nie istniejącego już portalu fantastycznego Wrota Wyobraźni.

W 2008 roku, moje teksty o grach publikowane były na łamach małopolskiego Dziennika Polskiego (co dwa tygodnie, w specjalnej rubryce dodatku Magnes).

Jestem także współtwórcą internetowego miesięcznika Rebel Times, w którym znalazła się większość moich recenzji (byłem zaangażowany w tworzenie tego magazynu przez ponad 7 lat jako zca redaktora naczelnego, współtworząc 89 numerów pisma, jak również samodzielnie pisząc kilka wydań specjalnych). Okazjonalnie moje teksty pojawiały się także w innych czasopismach, zinach i serwisach internetowych (m.in. Spotkania LosoweMagia i Miecz (ta stara), Polygamia.pl).

Blog CommandPoint.pl uruchomiłem na początku 2016 roku, by tam skupić swoją uwagę na wybranych grach w formie, która najbardziej mi odpowiada.

Lista moich, wybranych publikacji znajduje się TUTAJ

 

 Aktywność

Artykuły: 0
Noty: 0
Wieści: 6
Komentarze: 472
Posty na forum: 333

Blog

Notki: 58
Polecenia: 441
Komentarze: 275
Odsłony: 8876

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0