» Wieści » Zapowiedź: Star Wars Komiks #23

Zapowiedź: Star Wars Komiks #23

05-07-2010 20:31 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

Zapowiedź: Star Wars Komiks #23
Wydawnictwo Egmont opublikowało zapowiedź 23. numeru czasopisma Star Wars Komiks. Znajdziecie w nim:
  • Zbroja (oryginalnie wydany jako Republic #68) - Historia rozgrywa się 24 miesiące po wybuchu wojen klonów, a jej narratorem jest komandor armii. mistrzyni Jedi i generał Republiki Aayla Secura poszukuje zaginionych planów tajnej broni Separatystów i spotyka swojego dawnego mistrza Quinlana Vosa, który znalazł się niebezpiecznie blisko ciemnej strony. O kolejnym spotkaniu tej dwójki przeczytacie w Star Wars Komiks - wydanie specjalne 2/2010 (obecnie w sprzedaży).
  • Upiory (z Tales #18) - Minęło kilka miesięcy od śmierci Chewbaccy, do której nawiązywały komiksy w poprzednim numerze. Trwa inwazja najeźdźców z innej galaktyki, Yuuzhan Vongów. Leia Organa Solo, przy pomocy Landa Calrissiana, namówiła w końcu swojego pogrążonego w żałobie męża, Hana, do działania. Pięćdziesięcioczteroletni Han wykonuje misję rozpoznawczą i spotyka odwiecznego wroga.
  • Trujący księżyc (ze Dark Horse Extra #44–47) - Obi-Wan Kenobi i jego uczeń Anakin Skywalker odbierają sygnał alarmowy ze statku dyplomatycznego typu Consular i decydują się zbadać sprawę. Ważną rolę w tej krótkiej historii odgrywają mynocki, prymitywne, lecz groźne pasożyty, które pamiętamy z filmu Imperium kontratakuje. Był to jeden z nielicznych w galaktyce gatunków zdolnych do życia w próżni kosmicznej.
Zeszyt pojawi się w sklepach 16 lipca i kosztować będzie 5,99 zł. W tym miejscu możecie zobaczyć przykładowe plansze z komiksu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Egmont Polska
Tagi: Star Wars Komiks | Star Wars Komiks #23 (7/2010)


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.