» Wieści » Zapowiedź: Star Wars Komiks #22

Zapowiedź: Star Wars Komiks #22

11-06-2010 00:41 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

Zapowiedź: Star Wars Komiks #22
Wydawnictwo Egmont opublikowało zapowiedź 22. numeru czasopisma Star Wars Komiks. Znajdziecie w nim:
  • Więzy honoru (z Tales #22) - W drugim roku wojen klonów sierżant RC-2088 staje przed dwoma mistrzami Jedi: Yodą i Mace'em Windu, by zdać raport z misji. Misja ta z początku wydawała się być rutynowa, nie poszła jednak zgodnie z planem. Komiks pokazuje, w jaki sposób myśleli i funkcjonowali prości żołnierze armii klonów o identycznym genotypie.
  • Chewbacca (oryginalnie wydany jako Chewbacca #1) - Chewbacca to najbardziej znany przedstawiciel długowiecznej rasy wookieech z planety Kashyyyk. Wysławił się jako uczestnik bitwy o Kashyyyk podczas wojen klonów, a później nieodłączny przyjaciel Hana Solo, drugi pilot Sokoła Millenium i bohater Rebelii. Zginął wieku około 225 lat, w trakcie wojny z najeźdźcami spoza galaktyki, Yuuzhan Vongami. Uratował wówczas Anakina Solo – syna swojego najlepszego przyjaciela – podczas ewakuacji planety Sernpidal, do której zbliżał się księżyc strącony przez Vongów z orbity. Nieco później drozdy C-3PO i R2-D2 spotykają się z tymi, którzy go znali, by zarejestrować ich wspomnienia. Recenzję komiksu znajdziecie tutaj.
Zeszyt pojawi się w sklepach 17 czerwca i kosztować będzie 5,99 zł. W tym miejscu możecie zobaczyć przykładowe plansze z komiksu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Egmont Polska
Tagi: Star Wars Komiks | Star Wars Komiks #22 (6/2010)


Czytaj również

Star Wars Komiks #22 (6/2010)
Włochate historie
- recenzja
Poe Dameron: Iskra i płomień
Rozszerzanie uniwersum czy zapchaj dziura
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.