Outpost 2
» Wieści » Zapowiedź: Star Wars Komiks #21

Zapowiedź: Star Wars Komiks #21

09-05-2010 15:40 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

Zapowiedź: Star Wars Komiks #21
Wydawnictwo Egmont opublikowało zapowiedź 21. numeru czasopisma Star Wars Komiks. Znajdziecie w nim:
  • Jedi: Mace Windu (z Jedi #1) - W czasie, gdy rozgrywa się akcja komiksu, Mace Windu ma pięćdziesiąt lat. Ten Mistrz Jedi był Korunem, czyli należał do humanoidalnej rasy Korunnai z planety Haruun Kal. Wielu uważało go za najważniejszego po Yodzie członka Rady Jedi, a jego mądrość i siła obrosły legendą, podobnie jak umiejętność posługiwania się mieczem świetlnym – Windu cieszył się sławą najlepszego szermierza w zakonie. To on stworzył Vaapad, technikę należącą do najpóźniejszej, siódmej formy walki tą bronią. Trzy miesiące po rozpoczęciu wojen klonów wielu Jedi wciąż ma wątpliwości, czy powinni angażować się w walkę, a jeśli tak – to po której stronie. Mace Windu, który przyjął rangę generała, chce zażegnać spory, grożące rozłamem w obrębie zakonu.
  • Bez dobrego wywiadu nie ma udanej kampanii (z Tales #19) - Dwustronicowy komiksowy żart, który dowodzi postawionej w tytule tezy i pokazuje, jakie niebezpieczeństwa czaiły się w odległych zakątkach galaktyki.
  • Wprowadzenie do Knights of the Old Republic (z Knights of the Old Republic/Rebellion Flip Book).
Zeszyt pojawi się w sklepach 18 maja i kosztować będzie 5,99 zł. W tym miejscu możecie zobaczyć przykładowe plansze z komiksu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Egmont Polska
Tagi: Star Wars Komiks | Star Wars Komiks #21 (5/2010)


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.