» Wieści » Wojny klonów: kolejne dwa odcinki wieczorem

Wojny klonów: kolejne dwa odcinki wieczorem

|

Wojny klonów: kolejne dwa odcinki wieczorem
Dziś (w czwartek) o godz. 19:00 na Cartoon Network zostaną wyemitowane kolejne odcinki trzeciego sezonu Wojen klonów - Korupcja i Akademia.

Podczas misji dyplomatycznej na Mandalorze, Padme odkrywa spisek, który niczym cień przekrada się przez spokojną powierzchnię planety. Z pomocą księżnej Satine, Amidala dowiaduje się o tajemniczej chorobie rozprzestrzeniającej się wśród mandaloriańskich dzieci oraz o korupcji wśród wysoko usytuowanych urzędników.

W odcinku Korupcja zobaczymy podział, jaki dokonał się na planecie. Mandalorianie przeżywają kryzys związany z własną tożsamością, pogłębiony jeszcze przez szalejące wojny klonów – są rozdarci pomiędzy swą wojenną przeszłością, a lojalnością dla przywódczyni, która obiecuje pokój.W szóstym odcinku pt. Akademia rozczarowana Ashoka Tano, dowiaduje się, że ma ona uczyć Kadetów na Mandalorze. Wkrótce po przyjeździe, okazuje się, że niektórzy z jej uczniów są uwikłani w zdradziecki spisek. Bohaterowie Akademii nie należą do potężnych Jedi ani nawet do wysoko wykwalifikowanych klonów. To nieustraszona młodzież, która ma przed sobą zadanie – zdemaskować korupcję. Odcinek pokazuje zupełnie inny wymiar stosunków społecznych na Mandalorze.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Wojny Klonów | The Academy | Corruption | The Clone Wars Season 3


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.