» Wieści » Wojny klonów: 3. sezon 7 kwietnia

Wojny klonów: 3. sezon 7 kwietnia

|

Wojny klonów: 3. sezon 7 kwietnia
Cartoon Network poinformowało, że 7 kwietnia na ekranach telewizorów w polskich domach zadebiutuje 3. sezon Wojen klonów. Premiera pierszych dwóch odcinków - Kadeci i Żołnierze ARC - nastąpi o godz. 19:00, zaś kolejne odcinki będą emitowane co czwartek.

"Ukończenie treningu przez pięciu zawziętych żołnierzy-klonów na Kamino stoi pod znakiem zapytania. Kadeci: Hevy, Cutup, Droidbait, Fives i Echo wydają się być totalnie niedobrani, co uniemożliwia im pracę w grupie. Shaak Ti, instruktorzy musztry Bric i El Les dyskutują nad przyszłością tych kadetów oraz ich wiarą w to, że nauczą się pracować razem i zaakceptują swoje przeznaczenie jako żołnierze."

Zwiastun Kadetów:"Zobaczymy jak Kadeci (nowi rekruci, którzy pojawiają się w pierwszym odcinku sezonu) uczą się współpracować. Początkowo, kompletnie im to nie wychodzi. To zwyczajne istoty, które po prostu muszą się zorganizować. Jest coś fajnego i niecodziennego w sposobie jaki zostało zaprezentowane ich bohaterstwo." - mówi Dee Bradley Baker, który podkłada głos pod postaci klonów.

Prezentacja 3. sezonu serialu w Cartoon Network (do ściągnięcia).

Oprócz nowego wyglądu znanych już wcześniej klonów, pojawią się nowe postaci. Do najbardziej wyjątkowych należy Klon 99, który ze względu na swoje wady, został zdegradowany do prac produkcyjnych na planecie Kamino. Mimo to nadal utożsamia się z klonami i stara się pomagać im w czasie wojny.

"Jest doskonałym przykładem twórczego ryzykant" mówi Baker. "Miałem wątpliwości co do tej postaci. Czy on w ogóle jest wiarygodny? Teraz jestem już pewien – jest absolutnie wyjątkowy. Był dla mnie wyzwaniem, ponieważ bardzo zależało mi, aby wyszło idealnie. Jest trochę wolniejszy... cichszy... milszy niż inne klony. Wiele klonów lubię, ale 99 zdecydowanie jest moim ulubionym. Jego historia jest niezwykła – wyjątkowo piękna i wielopłaszczyznowa." – podkreśla Baker.

Po tym jak Republice udaje się pokonać Separatystów, okazuje się, że prawdziwe zagrożenie dopiero nadciąga. Asajj Ventress, Generał Grievous i armia droidów są zdeterminowani, by zniszczyć produkcję klonów.

"Ten odcinek niesamowicie dawkuje napięcie. To wielkie, gwiezdne przedstawienie, coś co chce się zobaczyć w technologii HD.” - mówi Baker. „Jest rewelacyjny. Jestem dumny z tego odcinka. To wielki sukces całego zespołu. Cała masa ludzi pracowała nad tym, aby to tak wyglądało."

Pomyśleć, że to dopiero początek. W Odległej Galaktyce nadal jest tak wiele do odkrycia...
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Wojny Klonów | The Clone Wars Season 3 | Clone Cadets | ARC Troopers


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.