» Wieści » SWEx: klasy postaci w Star Wars Universe

SWEx: klasy postaci w Star Wars Universe

06-12-2010 23:33 | Grzesiek 'SethBahl' Adach

SWEx: klasy postaci w Star Wars Universe
Z zaprzyjaźnionego portalu Star Wars Extereme, który 2 stycznia uruchomi swoją przeglądarkową grę RPG dla fanów Gwiezdnych wojen, przyszła do nas taka oto korespondencja:

"Zapraszamy do zapoznania się z drugim artykułem cyklu promującego grę Star Wars Universe: The Dawn of Heroes. Tym razem opisane zostaną klasy postaci, jakie będą do wyboru wraz z początkiem wersji beta gry. Podajemy fragment powyższego tekstu oraz zapraszamy do zapoznania się z oficjalną podstroną gry, gdzie znajdują się wszystkie dotychczas opublikowane materiały.

Fragment artykułu Jak zbudować bohatera z klasą:

»Nie jestem żadnym Jedi. Jestem tylko facetem z mieczem świetlnym...«
- Kyle Katarn, Jedi OutcastGry RPG to, jak sama nazwa wskazuje, zabawa w odgrywanie pewnej roli. W klasycznych, papierowych grach, z Mistrzem Gry i ograniczeniem wyznaczanym jedynie przez naszą wyobraźnię, zazwyczaj ową rolę ustalamy sobie sami i odgrywamy ją, jak tylko chcemy. W komputerowych eRPGach aktorstwo schodzi na daleki plan, ważniejsze jest bowiem przeżycie wspaniałej historii i, nie da się ukryć, walka, walka i jeszcze raz walka. W Star Wars Universe: The Dawn of Heroes na razie jesteśmy w stanie zapewnić tylko ten drugi element, ale ponieważ ten pierwszy się pojawi - warto naprawdę dobrze przemyśleć, jaką chcemy mieć postać. I jak ją złożyć w taki sposób, by kiedyś, w mniej lub bardziej odległej przyszłości, szybko się nią nie znudzić."

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Star Wars Universe: The Dawn of Heroes


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.