» Wieści » Wiedźmin - dogrywka!

Wiedźmin - dogrywka!

|

Dokonaliśmy wyboru okładki spośród tych, które otrzymały od Was największą ilość głosów. Okładki, która wydała nam się najładniejsza i najlepiej pasująca do drugiej edycji Wiedźmina. Ku naszemu zaskoczeniu, po ogłoszeniu wyniku konkursu, w Internecie pojawiły się niemal wyłącznie same głosy krytyki, skierowane przeciw temu projektowi. Mieliśmy prawo je zignorować, ale tę grę tworzymy przede wszystkim dla Was, jakby to banalnie i oklepanie nie brzmiało, i Wasza opinia jest dla nas najważniejszą.

Dlatego zdecydowaliśmy się na bardzo ryzykowny krok.

Chcemy przeprowadzić jeszcze jedną turę konkursu, tym razem całkowicie jawną i cały wybór oddający wyłącznie w Wasze ręce. Wystawimy do niej dwie okładki, które zdobyły najwyższe, niemalże równe oceny.

Są to: dotychczasowy zwycięzca (granatowa okładka z wilkołakami) oraz najnowsza wersja okładki przedstawiającej driady oraz idącego lasem wiedźmina (w zielonej kolorystyce).

Można głosować tylko na jedną okładkę, albo drugą. Tym razem nie wystawiajcie ocen, po prostu piszcie (w komentarzach), że ta - albo ta. Zwyciężczyni pojawi się na drugiej edycji “Wiedźmina”, już nieodwołalnie, a wszyscy malkontenci będą mogli mieć pretensje wyłącznie do siebie.

Wiemy, że jest to zmienianie reguł w trakcie gry, ale jako iż zmieniamy je na Waszą korzyść i niejako żądanie, mamy nadzieję, że nam to wybaczycie, albo przynajmniej zrozumiecie.
Liczymy też, że zrozumie naszą decyzję twórca dotychczasowego, zwycięskiego projektu.

By w pełni ujawnić proces decyzyjny i zapobiec ewentualnym protestom, wyjaśniamy też, spośród najwyżej ocenionych okłądek wybraliśmy tylko takie, które jednoznacznie kojarzyły sie ze światem wiedźmina i nie zawierały też elementów mogących wywołać podejrzenia o mniej lub bardziej świadomy plagiat.

Głosowanie będzie trwało równo tydzień
Do przyszłego czwartku, do 21:00.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze


TEO
    forestwalker
Ocena:
0
hmmm okładka okładka z wilkami ma ładną obramówkę, mroczną trochę prymitywistyczną (kierunek w malarstwie) ilustrację, jednak praca druga jest bardziej czytelna, ma w sobie jakąś magię i lepiej obrazuje klimat Wiedźmina, głos na kroczącego lasem !!
13-09-2003 10:28
!Blob!
    kompromis
Ocena:
0
Zostawic forestwalkera z ramka z tej granatowej :)
13-09-2003 10:54
~Lorrain

Użytkownik niezarejestrowany
    Zielona
Ocena:
0
Po pierwsze - popieram silnie kolor zielony!
Poza tym na granatowej postać w centrum jest przedstawiona nierealistycznie...
13-09-2003 11:08
~Tordis

Użytkownik niezarejestrowany
    Bardziej podoba mi się...
Ocena:
0
...ta nowa okładka. Ta, która wygrała konkurs, jest mało czytelna. Nowa praca jest ciekawa, jej kolorystyka zachęcająca, a klimat adekwatny do świata, w którym system się rozgrywa.
15-09-2003 10:37
~Leeuvarden

Użytkownik niezarejestrowany
    Jak rozszyfrować skrót W:GW?
Ocena:
0
Jak system będzie mieć tą niebieską, to Wiedźmin: Głupio Wyszło albo Gowniane Wilkolaki albo Geralt Wiotki. JAk ta zielona, to Wiedzmin: Gleboka Wagina albo Grzeszne Wejscie albo Grzeczne Wyjscie, hehe. Odsyłam do postuff dwóch kolesi na v-ce: xShadowa i Fenringa jak ktos nie lapie :-)
Jako prawdziwy nieletni mezczyna wybieram okladke 2!

Pozdr
Leeuw!
16-09-2003 07:18
zgreg
    Nie wszystko jest w porzadku.
Ocena:
0
1. Ze strony konkursu:

"Nagrodą, jak łatwo się domyślić, jest wykorzystanie tegoż projektu i odpowiednia zapłata za takowy."

Skoro oglosiliscie prace jako zwycieska to nawet mimo zgody autora na dogrywke gracie nie fair.

2. Konkursy tego typu sa bez sensu. Moj kolega dzieki skutecznej mobilizacji krewnych-i-znajomych trzy razy z rzedu wygral podobne zawody. Zadne reguly, szczegolnie takie, ktore dyskryminuja bezplatne konta pocztowe nie sa dobre.

3. Ludzie, ktorzy zarzekaja sie, ze przez okladke nie kupia podrecznika naprawde mnie zadziwili. Idiotom tego typu proponuje przerzucic sie na albumy w twardej oprawie - lepiej wygladaja na polce. Mozna zostawic je w folii, nie beda sie kurzyly.

4. Zielony projekt duzo bardziej mi sie podoba.
16-09-2003 09:50
~Puszkin

Użytkownik niezarejestrowany
    wyniki
Ocena:
0
Na trzech serwisach www.wiedzmin.rpg.pl www.valkiria.net www.rpg.net.pl
oddano w sumie waznych glosow
23 glosy na niebieska 76 glosow na zielona

Wygrala zielona.

Teraz autora zielonej czeka jeszcze masa poprawek w swojej pracy nim ujrzymy ja na podreczniku
Wiedzmina 2 edycja. Mozliwe ze to wlasnie autor niebieskiej okladki pomoze nam stworzyc napisy i poprawic uklad zielonej.
Jesli ktos chcialby o cos zapytac, rozwiac niejasnosci prosze pisac [email protected]

Dodatkowo tez nadal przyjmujemy ilustratorow podrecznika. Choc podstawoy sklad osobowy grafikow juz istnieje znajda sie jeszcze wolne miejsca.
Szczegoly w mailem.

Puszkin
19-09-2003 12:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.