» Wieści » Zapowiedź nowości i obniżek od Gramel Books

Zapowiedź nowości i obniżek od Gramel Books

29-04-2020 23:25 | AdamWaskiewicz

Zapowiedź nowości i obniżek od Gramel Books

Na facebookowym profilu wydawnictwa Gramel Books pojawiła się zapowiedź nowych pozycji do systemu Savage Worlds, których przedsprzedaż ma ruszyć już 4 maja.

1. Światotworzenie. Znany cykl Andrzeja 'Enca' Stója wraca, uzupełniony o nowe materiały Shane`a Hensleya z jego podręcznika World Building oraz kilka kolorowych grafik.
2. Savage Worlds: Minisettingi 1. Dwa Miniaturowe settingi: Widmo rewolucji oraz W głębi będą wydane w wersji drukowanej (miękka oprawa, kolor, broszura) i PDF-owej.
3. Savage Worlds: Pojazdy. Broszura zawierająca zasady konwersji pojazdów z różnych podręczników do SWEP! oraz zestaw gotowych pojazdów.
4. Savage Worlds: Zestaw Awanturnika. Na zestaw składa się Talia Przygód oraz broszura ze sprzętem, dzięki której łatwiej będzie znaleźć rozmaitą broń i zbroje. Broszura w wersji drukowanej oraz jako PDF, dzięki któremu łatwo będzie wydrukować i wyciąć sprzęt, który bohater akurat ma w ekwipunku.

Oprócz czterech powyższych pozycji pojawi się też oferta specjalna: zestaw zawierający wszystkie wymienione dodatki. Wersje elektroniczne kupionych podręczników nabywcy otrzymają w maju, wersje drukowane prawdopodobnie w czerwcu.

Rusza także wielkie wiosenne czyszczenie magazynu wydawcy. Począwszy od czwartego maja, przez miesiąc obniżone będą o 50% ceny wszystkich starych settingów do Savage Worlds. Ponadto do każdego zamówienia materiałów do SW, dodawany będzie darmowo suplement Sensacja i Przygoda

Oferty można będzie połączyć, by uzyskać darmową przesyłkę.  

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Gramel Books | Savage Worlds | Światotworzenie


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.