» Wieści » Zapowiedź dodatków do Warhammera

Zapowiedź dodatków do Warhammera

|

Zapowiedź dodatków do Warhammera

Na oficjalnym facebookowym profilu polskiego wydania drugiej edycji systemu Dark Heresy pojawiła się zapowiedź wydania po polsku wszystkich suplementów z tej linii wydawniczej - oraz kilku dodatków do drugiej edycji Warhammera Fantasy Roleplay.

 

Źródło: Facebook
Tagi: Warhammer 40.000 | Copernicus Corporation | Dark Heresy Second Edition | Dark Heresy | Warhammer Fantasy Roleplay 2 ed.


Czytaj również

Komentarze


Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Dodatek o krasnoludach był wydany do pierwszej edycji. Niestety nie w języku polskim.

Nosi tytuł Dwarfs: Stone and Steel

https://www.amazon.com/Dwarfs-Stone-Warhammer-Fantasy-Roleplay/dp/1899749284

 

28-04-2017 22:40
Ulli
   
Ocena:
0

Dzięki Anioł. Wiem o kamieniu i stali  i wersji Pdfowej mam na kompie. Trochę się jednak zmieniło i przydało by się uściślenie paru kwestii. Na przykład są ci kapłani krasnoludzcy czy ich nie ma? Jak w ogóle przedstawia się sprawa kultu religijnego? Wykorzystanie inżynierii przez krasnoludy i może coś o krasnoludzkiej wynalazczości dla graczy grających krasnoludzkimi inżynierami. Może jakieś runy bo zasób z Królestwa Magii bardzo ubogi w porównaniu z jedynką. Dokładne omówienie wszystkich twierdz krasnoludzkich zarówno tych upadłych jak i kontrolowanych przez krasnoludy. Ten Zhulfbar w końcu  w czyim jest posiadaniu do jasnej anielki? Jakby to zrobić porządnie to jest materiału na 400 stronicowy podręcznik. To samo odnośnie elfów. W ogóle nie ruszona jest Lustria i pomijając fanowski dodatek  Arabia i Albion. Do roboty!

29-04-2017 17:24
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

O Lustrii dowiesz się sporo z armybooków Lizardmenów. Gdzieś krąży po necie takze jakieś polskie opracowanie.

29-04-2017 17:41
Z Enterprise
   
Ocena:
0

Fajnie, bardzo fajnie. Czekam na wznowienie Pierdycji.

29-04-2017 20:53
Nihlathak
   
Ocena:
0

Wiesz widzę Cie bodaj pierwszy raz no oczy ale już jesteś moim IDOLEM :). Tyle dodatków do 2 edycji super wiadomość. Muszę jak najszybciej zanieść te wieści do mojej ekipy, wiernych graczy od samego początku 1 i 2 edycji.

Pozdrowienia z Bydgoszczy

19-05-2017 12:39
ivilboy
   
Ocena:
0

Tak patrzę na ten filmik i nie mogę przestać się śmiać. Ten chłopaczek pozwolił sobie wmówić, że jest zbawcą polskiego erpegie. Mało nie pęknie od tej fajności bo może opowiedzieć o polskim wydaniu dodatków sprzed 10 lat. Co ci followersi z YT potrafią zrobić z człowiekiem?

19-05-2017 17:10
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+4

Bo wydanie kolejnych dodatków do Warhammera po polsku jest fajne. Po prostu. Fajne książki i gry są fajne pomimo upływu czasu. Czytałeś, grałeś w oryginale dawno temu to sie ciesz ze miales ta okazje i pozwól cieszyć teraz innym. Nie czytałes i nie grałeś kiedyś? To i tak ten news Cię nie dotyczy. 

19-05-2017 19:21
SickSadLittleWorld
    Konflikt tragiczny
Ocena:
0

Sprawa wydawania w Polsce systemów "klasycznych" przypomina grecką tragedię - i tak źle, i tak niedobrze. Ja się cieszę, bo to w końcu klasyka, ale zgadzam się, że powoduje to stagnację na rynku. Sam chętnie próbuję nowych mechanik i settingów i staram się zarażać moje playgroupy, ale z drugiej strony po co na siłę, skoro ludzie lubią to, co sprawdzone. A po co mam kupować podręcznik, w który moi gracze nie zagrają.

22-05-2017 18:54
wysłannik
    Git!
Ocena:
0

Cóż za wspaniałe wieści! Tyle czekania i myślałem, że nigdy to nie wpadnie w moje ręce, a teraz zbliża się świetna okazja. Wspaniale. Pytanie tylko kiedy dokładnie będą te dodatki do 2 ed. wh.
Przeczytać to w ojczystym języku to będzie fajna sprawa. Nie będę się musiał posiłkować moim kalekim angielskim ;p
No, no, myślę, że do gry wpłynie parę ciekawych rzeczy.
 

31-05-2017 12:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.