» Wieści » Wywiady z Dawcami Imion, cz. I

Wywiady z Dawcami Imion, cz. I

|

Wywiady z Dawcami Imion, cz. I

Na stronie Fajnych RPG zamieszczono pierwszy z planowanych siedmiu wywiadów z osobami odpowiedzialnymi za polską wersję językową czwartej edycji Earthdawna. Jako pierwszy na pytania odpowiadał Grzegorz 'Łysy' Uberman.

Źródło: Fajne RPG
Tagi: Fajne RPG | Earthdawn 4E | Earthdawn


Czytaj również

Komentarze


Tyldodymomen
   
Ocena:
+1

Na Polterze zostały tylko niemal same podśmiewajki w większości, toteż ograniczam ilość postów i prób "dyskutowania" tutaj. Strata czasu i  szkoda mi zdrowia i energii na to

Mówi ktoś to natrzaskał 20% komci pod jednym tylko tematem

11-01-2015 22:38
Araven
   
Ocena:
0

To, że  mam tu kilka komentarzy czyli te około 20%, bo temat mnie interesuje - nie oznacza wcale, że nie ograniczyłem ogólnie ilości moich  postów, bo pisałem ich sporo więcej w poprzednim roku. I jak coś to komentarze się tutaj pisze, nie mówi, panie główny spamer na Polterze .:)

 

 

 

12-01-2015 08:16
Tyldodymomen
   
Ocena:
0

Teraz rozumiem że ograniczasz jałowe posty sprzed roku bo jako okręt flagowy "uratujpolteru" przygotowujesz serię merytorycznych tekstów, z recenzją fate 3.0 na mechanice age of arthur na czele?

12-01-2015 11:51
Araven
   
Ocena:
+1

Osobiście uważam, ze Poltera nie da się uratować, spamerzy i trolle są tu za silni i co gorsza bezkarni. Co mi ciągle udowadniasz, bardzo skutecznie. Łudziłem się kilka miesięcy temu, że da się tu coś zmienić, przyciągnąć jakiś nowych Użytkowników,  ale obecnie pozbyłem się złudzeń. 

Myślę, że do końca czerwca 2015 "wypuścimy" z kolegami Conana na mechanice Age of Arthur (bazującej na Fate 3.0), dla ew. chętnych jako darmowy PDF. Link podam na Polterze także, tam w dziale mechaniki będzie ona omówiona. Może kilka Osób lubiących Fate skorzysta z tego.

Ty i tobie podobni zaspamowaliście to miejsce na amen, jego ratowanie mija się z celem. Pojawia się wiele profesjonalnych recenzji Czarnotrupa, czy Adama Waskiewicza i Innych i nic to nie zmienia, nowych Użytkowników brak, a spamerzy i trolle mają używanie. Moja ew. recenzja Age of Arthur na Fate 3.0,  nic by tu nie zmieniła.

Czyli PDF z Conanem będzie zawierał omówienie mechaniki z Age of Arthur, osobnej recenzji nie zamierzam pisać, bo nie chcę dokarmiać trolli, a ratowanie Poltera nie jest moim celem, i jedna osoba nic tu nie zrobi. Raczej jest  za późno na takie działania.

Jako główny spamer i troll powinieneś być z siebie dumny. Wszak zdominowaliście Polter, przy okazji pociągając go na dno. Gratuluję.

 

Ten długi post to dla wyjaśnienia mojego stanowiska, przepraszam za spam, ale troll Tyldodymomen skłonił mnie do poświęcenia jednak nieco czasu na  napisanie niniejszego komentarza w odpowiedzi na jego spamerski wpis. A na szczęście to ja decyduję o tym jak wykorzystuję mój czas a nie w/w troll, a to, że ograniczam wpisy, nie znaczy, że ich zaprzestaję całkowicie. Tyldodymomen chyba nie rozumie pojęcia ograniczam.

 

12-01-2015 14:22
Tyldodymomen
   
Ocena:
0

Na Polterze zostały tylko niemal same podśmiewajki w większości, toteż ograniczam ilość postów i prób "dyskutowania" tutaj. Strata czasu i  szkoda mi zdrowia i energii na to

12-01-2015 14:57

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.