» Wieści » Wywiad z Mateuszem Zarodem

Wywiad z Mateuszem Zarodem

05-06-2009 08:46 | Rafał 'multidej' Szyma

Wywiad z Mateuszem Zarodem
Na stronie Wydawnictwa Portal ukazał się wywiad z Mateuszem Zarodem, autorem trzeciej części almanachów Mistrza Gry - Graj fabułą. Można się z nim zapoznać pod tym adresem.
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Portal | Graj fabułą | wywiad


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

ajfel
    z całą moją sympatią do Portala i pracującej tam ekipy
Ocena:
+2
..ludzie z wydawnictwa udzielający wywiadów ludziom z wydawnictwa na łamach strony wydawnictwa to dla mnie kapkę zabawny układ.

Może za tydzień dla odmiany Mati przeprowadzi wywiad z Trzewikiem.
06-06-2009 11:09
Aesandill
   
Ocena:
0
Faktycznie, zabawnie to wygląda. (Bez urazy)

Pozdrawiam
Aes
06-06-2009 11:31
Savarian
   
Ocena:
+2
Niby tak ale wywiadów nie robi się dla siebie tylko po to by opublikować je innym do wglądu. Mi się czytało całkiem przyjemnie.
06-06-2009 16:52
~trzewik

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+5
Matti nie jest pracownikiem Portalu lecz jednym z naszych autorów. Wywiad człowiek z wydawnictwa udzielający wywiadu człowiekowi z wydawnictwa jest trochę nieprawdziwy.

Akurat nie widzę nic złego nawet gdybym przeprowadził wywiad z Moraczem, bo przecież co w tym złego, że zadam Michałowi kilku pytań, on na nie odpowie i można to sobie poczytać. Wywiady zawsze są ciekawą rzeczą, więc co w tym złego?

W każdym bądź razie - Matti dla nas napisał Graj fabułą, i przy okazji wydania dodatku postanowiłem pogadać z nim o RPG i o tym jak zaczynał i tak powstał ciekawy wywiad. Zachęcam do lektury, masa fajnych historyjek.
06-06-2009 19:15
Aesandill
   
Ocena:
+3
Tyle że nikt nie pisał że to złe. Zabawne że jeden z autorów "Graj z fabułą" przeprowadza wywiad z drugim. I tyle. Nic strasznego.

A wywiad czytałem, nawet ciekawy.

Pozdrawiam
Aes
06-06-2009 20:02
ajfel
    nie potępiam i nigdzie nie napisałem że to złe.
Ocena:
+2
a jeżeli istnieje różnica mdzy człowiekiem regularnie piszącym dla wydawnictwa, a jego pracownikiem, to ja tej różnicy nie chwytam.

W tym przypadku mówimy o człowieku, który na konwentach sprzedaje na portalowym stoisku tudzież prowadzi punkt programu "Spotkanie z wydawnictwem Portal". Tak więc, jeśli Mateusz nie jest pracownikiem Portala, to nieźle do tej pory udawał :-)

Wracając do samego wywiadu - ok, spoko, niech sobie będzie. A że w gronie ludzi działającej w jednej firmie to praktyka niecodzienna - nie ma się co irytować, że ktoś to zauważył.
06-06-2009 20:49
Zsu-Et-Am
   
Ocena:
+4
Niecodzienna? WotC robi to samo przy każdym podręczniku ;).
07-06-2009 12:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.