» Wieści » Wilkołak i Wampir - kolejne opóźnienie

Wilkołak i Wampir - kolejne opóźnienie

|

Wilkołak i Wampir - kolejne opóźnienie
Sklep Rebel.pl rozesłał do osób, które zamówiły podręczniki Wampir: Requiem i Wilkołak: Odrzuceni następującą wiadomość:

"Otrzymaliśmy właśnie wiadomość od wydawnictwa ISA, że premiera dwóch najnowszych podręczników Wampir: Requiem i Wilkołak: Odrzuceni przesunie się na drugą połowę sierpnia.

O ile nam wiadomo podręczniki nie trafiły jeszcze do druku i niewykluczone, że opóźnienie jeszcze się zwiększy."
Źródło: Rebel.pl

Komentarze


~Betrübnis

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+8
~Wired M

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
To jak to ma dalej wyglądać, skoro ISA nie jest w stanie się z WW dogadać? Jak nie znajdą wspólnej linii porozumienia to będzie wtopa za wtopą. Opóźnienia kolejnych podręczników, błędy w tłumaczeniach, brak errat itd. itp.
31-07-2009 22:52
riotpunk
    :P
Ocena:
+4
To tak na podsumowanie tej frapującej dysputy.

"Szanowni Klienci,
miło nam poinformować iż wysyłkę podręczników rozpoczynamy od 12.08.09.
pozdrawiamy,
ISA:)"
01-08-2009 00:26
Onslo
    Epic Fail?
Ocena:
+1
Kastor, nieważne ile razy staniesz w obronie swojej wersji tłumaczenia (po co pracować, lansować się trzeba) wszyscy widzą cyrk o nazwie "Tłumaczenie i wydanie World of Darkness" i nie zmienią to twoje posty, że wszystko jest winne, tylko nie ISA.

Ja już dawno temu zrezygnowałem z WoD PL. Angielskie wydania jest łatwiej dostać, erraty mogę sobie ściągnąć, a kłótnie o durnie przetłumaczone nazwy mogę sobie mieć głęboko w poważaniu :)


Edit: czekam na kolejne, nieuniknione przesunięcie terminu wydania podręczników xP

Epic Fail? Hell Yeah!
01-08-2009 00:33
spermologos
   
Ocena:
+5
Z tego całego wątku najbardziej spodobał mi się zlinkowany komiks (heh).

Pojadę osobiście: Ech, naprawdę, naprawdę, zaprawdę, nigdy nie interesował mnie WoD, a już kompletnie nie nWoD. Jedyne, co mnie kiedykolwiek zainteresowało z tych klimatów to Changeling: the Lost, bo Gruszczy i Kastor pięknie, pięknie, pięknie o podręczniku napisali. Przejrzałem dokładnie Ch:L i dopiero wtedy zrozumiałem, co inni mają na myśli o jakimś systemie RPG, kiedy mówią "Wszystko piękne, ale nie jestem targetem".

Ale...

Ech, po tak Epic Heroic postawie, jaką tutaj zaprezentował pan obrońca przegranej sprawy, zamówiłem podręcznik do nowego Wilkołaka. Lubię, gdy inicjatywę i ciężką pracę się popiera, nie udupia. O ISA już chyba wszystko powiedziano. Sam kurde zaliczyłem wiele Epic Faili w życiu, pogram se w erpega poczuje się lepiej XD.

IMHO nasze hobby jest bardzo niszowe, jak nie będziemy kupować podręczników to nikt nie będzie chciał ich wydawać po polsku i na czas.

Acha, tylko znaczy to (ech...), że muszę jeszcze kupić ten podręcznik podstawowy nWoDu, ajajaj... No, ale razem (W:O + nWoD:PP) kosztuje to tyle co Klanarchia mnie kosztowała, a będą to 2 grube knigi. Uff, dobrze, że następne nowe erpegi po polsku najwcześniej w 2010.
01-08-2009 01:51
TOR
    @spermologos
Ocena:
+4
Ptaszki ćwierkają, że jeszcze w tym roku powinno wyjść coś nowego. Ale ciii. Więcej informacji niebawem na Poltku, jak potwierdzimy. ;) A nawet jak nie, to zawsze jest Wolsung.
01-08-2009 10:38
neishin
   
Ocena:
0
IMHO nasze hobby jest bardzo niszowe, jak nie będziemy kupować podręczników to nikt nie będzie chciał ich wydawać po polsku i na czas.

Cóż, kiedyś też wychodziłem z tego założenia, ale mi przeszło. Kupuje dobre produkty. Kupuje produkty, które mnie interesują. Kupuje produkty firm, które o mnie dbają jako o klienta.

Tak, jestem wymagającym klientem i jestem tego świadomy. Nie będę kupował czegokolwiek tylko dlatego, że wyszło po polsku. To tylko utwierdza wydawców w przekonaniu, że mogą wydać cokolwiek w jakiejkolwiek formie i kupcy i tak się znajdą.

Uff, dobrze, że następne nowe erpegi po polsku najwcześniej w 2010.

Halo, Wolsung?

@Kastor

Widzę, ze argumenty się skończyły czas przejsć do wrzucania komuś ad persona? Szkoda, że nie można cię zbanować trwale.
01-08-2009 11:13
~Kastor Krieg

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@TOR
Żadna wielka tajemnica. ISA ma zamkniętą i złożoną Zbrojownię, która przechodzi teraz redakcję techniczną. Zgodnie z moim pomysłem jeszcze z czasów współpracy z ISA, będę dorabiał do niej indeks, gdy dostanę finalnego PDFa. Zobowiązałem się, choć dawno temu, słowa dotrzymam i go zrobię. Niech będzie, że "fanowsko", czapka z głowy mi nie spadnie.

Polska Zbrojownia będzie więc również lepsza od oryginału - będzie miała pełnowymiarowy indeks, którego tak bardzo brakowało recenzentom w wersji angielskiej.

@neishin
Miło, że nie odniesiesz się do wycieczek Onsla w stronę moją i mojej pracy. Szkoda, że nie banuje się za hipokryzję.
01-08-2009 12:10
Kot
    @TOR
Ocena:
-2
Ale chyba nie L5K? Jeśli tak, to będę niezwykle uradowany...
01-08-2009 12:11
Chavez
    TOR
Ocena:
0
ED 3ed pl? :>
01-08-2009 12:25
~HadMatter

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Sutereny & Smoki 4ed?
01-08-2009 12:45
Kot
    @Chavez
Ocena:
-4
Nie, raczej nie... Wiedziałbym o tym.
01-08-2009 15:34
riotpunk
   
Ocena:
+1
ja trzymam kciuki za Dark Heresy PL :D
01-08-2009 16:03
~Morgrim

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zapewne chodzi o 3ed. L5R :-)
01-08-2009 21:01
wild beast
   
Ocena:
0
A ja za wszystkie 3 wcześniejsze propozycje - wszystkie mnie albo interesują ( D&D 4ed ) albo testuje ( Dark Heresy ) albo czekam z niecierpliwością od dawna ( L5K ).
03-08-2009 17:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.