» Wieści » Warlock rusza ku przygodzie!

Warlock rusza ku przygodzie!

16-03-2023 07:56 | Aesthevizzt

Warlock rusza ku przygodzie!

W ofercie serwisu DriveThruRPG pojawił się liczący 101 stron zbiór trzech scenariuszy do staroszkolnej gry fabularnej Warlock! zatytułowany Three for the Road. Można nabyć go zarówno w wersji drukowanej (w twardej oprawie), jak i elektronicznej.

Motywem przewodnim przygód jest horror, tajemnica i podróż – najpierw do nowego miasta, w którym drużyna jeszcze nie gościła, następnie do przez wiejskie regiony Królestwa, a na koniec – w dzicz.

Podczas pierwszej przygody, Zgnilizna Skratburga (Skratburg Rot) drużyna będzie musiała znaleźć przyczynę rozprzestrzeniającej się odrażającej zarazy wywołującej gnicie ciała. W drugim scenariuszu, Błogosławione Dziecko (Blessed Child) bohaterowie ruszą śladem tajemniczego dziecka, które rzekomo czyni cuda (tak przynajmniej twierdzą jego czciciele). Z kolei w ostatniej – Król Słońca (Sun King) postacie muszą odzyskać cenny przedmiot od jego nowego zbzikowanego właściciela.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że okładka podręcznika została wygenerowana przez sztuczną inteligencję – Midjourney, a następnie przerobiona.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Sklep DriveThruRPG
Tagi: DriveThruRPG | Warlock! | Three for the Road


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.