» Wieści » Warhammerowa przedsprzedaż w Replikatorze

Warhammerowa przedsprzedaż w Replikatorze

16-10-2010 15:53 | Piotr 'Rebound' Brewczyński

Warhammerowa przedsprzedaż w Replikatorze
Na nadchodzące miesiące Fantasy Flight Games przygotowało naprawdę zatrważającą ilość aż siedmiu nowych dodatków do trzeciej edycji Warhammera, w tym trzy nowości dla tych, którzy od dawna kręcili nosem na "pudełkową" wersję systemu.

Seria "przewodników" (Guides) ma pokazać, że najnowsza edycja klasycznego systemu sprawdza się także w formie najbardziej znanej - książkowej. Wszystkie nowości można już zamawiać (w atrakcyjnej, przedsprzedażowej cenie) w Replikatorze.

Przejdź dalej: Warhammerowa przedsprzedaż w Replikatorze

Tagi: Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. | Replikator | Przedsprzedaż


Czytaj również

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ale nowina, od ponad tygodnia wszystkie te dodatki są w przedsprzedaży w REBEL'u oraz Bardzie. Phi! Nie ma co się ekscytować!
16-10-2010 16:18
~Dobrze poinformowany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A dla tych co jeszcze nie wiedzą, to nawet z tymi podręcznikami nie pozbędziecie się kości i żetonów z nowej edycji. Pokazują one tylko alternatywną wersję grania z minimalną ilością gadżetów - to taka wiadomość dla tych co się napalili, że będą mogli pograć bez gadżetów. ;)

PS. Ah i mam nadzieję, że wszyscy wiedzą iż podręczniki owe to tylko wersja core setu w innej formie. Co za tym idzie aby mieć wszystkie czary i błogosławieństwa ze wszystkich szkół do poziomu 3 trzeba zakupić wcześniejsze produkty jak Winds of Magic i Signs of Faith. Jedyny wyjątek to Creatures Guide & Vault - tutaj oba produkty zawierają nowe informacje. Poza tym reszta to przedruk z pudełkowego zestawu podstawowego. Czyli nie ma co się napalać!
16-10-2010 16:28
~Dąbi

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
No bez kości to się oczywiście że nie pogra ;) Dziwne byłoby jakby się dało.

16-10-2010 18:12
~sivar

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
dziękuję, postoję... 3 ed to porażka na całej linii... kupiłem podstawkę (łądnie wygląda na półce) i toolkit, więcej nawet długim kijem nie tknę...
16-10-2010 18:17
Beamhit
   
Ocena:
0
"Co za tym idzie aby mieć wszystkie czary i błogosławieństwa ze wszystkich szkół do poziomu 3 trzeba zakupić wcześniejsze produkty jak Winds of Magic i Signs of Faith"

Na pewno?

W peview widać profesję mistyka z Signs of Faith:

http://www.fantasyflightgames.com/ ffg_content/wfrp/news/players-guide/WHF11_BasicCareers-1.pdf

Może więc są i czary.
16-10-2010 20:21
~Dobrze poinformowany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Profesje tak są ale na tym się kończy. Wydawca powiedział wprost - znajdziecie tutaj materiały z podstawki i nic nowego. Nawet nie będzie to uaktualnione o FAQ - co jest porażką w pewien sposób. Przedrukowują podstawkę i wszystko z jej kart na strony książki. Uaktualniają tylko listę profesji aby gracze mieli i nic więcej. W Players Guide będą profesje ze wszystkich dodatków + materiały z podstawowego podręcznika z dodatkowymi przykładami + spis kart z podstawki + materiał z Tome of Blessing i Tome of Mysteries czyli kapłani i magowie z podstawki. Nic poza tym, rozmawiałem o tym nawet z ludźmi na forum FFG i wszyscy potwierdzają. W Players Guide i GM Guide, oraz odpowiadających im Vault, nie znajdziesz niestety rzeczy z takich dodatków jak Winds of Magic czy Signs of Faith - to tylko core set wydany w innej formie.

PS. A mnie tam WFRP 3ed się podoba i gram w niego namiętnie.
16-10-2010 21:12
~Farba

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dobrze poinformowany ma rację. Nawet można na necie znaleźć to seminarium z tego roku gdzie wydawca mówi wprost iz Guide & Vault to seria produktów, która jest przedrukiem podstawki wzbogaconą o dodatkowe przykłady.
Poza tym to tylko chwilowy wybryk, bo FFG zapowiada iż reszta produktów dalej będzie wychodzić w pudełkach. Czy będziemy dostawać box, a w nim książkę, karty itd.
Ale sam pomysł wydania książkowego podstawki mi się podoba. Z chęcią kupię mimo iż posiadam już core set. Ot tak, bo jestem kolekcjonerem i zależy mi aby mieć wszystko. :D
16-10-2010 21:19
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Właściwie to zobaczymy dopiero po premierze, bo i tak nikt nie wie do końca co będzie w tych książkach poza wydawcą. Ale w 99% przedmówcy mają rację.
16-10-2010 21:22
Repek
   
Ocena:
0
Wszystko racja - nie wiem skąd oburzenie, że to nie jest superdupernowyWFRP - sam Lyttle mówił, że wcale nie trzeba tego kupować. :)

Ale mówił też, że jednak to nie jest przedruk 1:1, ale są pewne poprawki i uzupełnienia.

No i że jednak rzeczy z WoM i SoF tam będą [tzn. te, które są przeznaczone dla gracza lub MG].

Ja na razie nastawiam się tylko na Potworki. Z resztą się zobaczy, jak portfel pozwoli, ale Vaulty odpuszczam z zasady, bo szkoda dublować.

Pozdrówka
17-10-2010 14:05
Rebound
    A ja...
Ocena:
0
... chciałem tylko powiedzieć, że może i Rebel miał te dodatki w przedsprzedaży o dwa dni dłużej, ale warto zwrócić uwagę na cenę ;).
17-10-2010 14:25
~Obiektywny

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Na chwilę obecną trzecia edycja nie wprowadziła poza żetonikowo-karciano-duperelkową mechaniką NIC nowego do świata Warhammera znanego z pierwszej i drugiej edycji... Kalkulując koszty zakupu core setu i niezbędnych dodatków w zestawieniu z dostępnymi za bezcen na allegro podręcznikami do starszych edycji, trudno nie skonkludować, że mamy do czynienia z drenowaniem kieszeni fanów przez nowego wydawcę. O takim detalu jak brak polskiej wersji językowej nie wspomnę. Wniosek: lubisz dark fantasy, pobudziła Twą wyobraźnię książka o przygodach Gotreka lub ładne figurki z battla - KUP STARY PODRĘCZNIK I BAW SIĘ DOBRZE ZA 40zł a nie za 240...
17-10-2010 15:26
Repek
   
Ocena:
+2
O takim detalu jak brak polskiej wersji językowej nie wspomnę.

Złe, złe FFG...

Pozdro
17-10-2010 16:07
Armoks
   
Ocena:
0
Ja nastawiam się na Znaki Wiary i Potworki, ale raczej bez Vaulta (przynajmniej na razie).

No i że jednak rzeczy z WoM i SoF tam będą [tzn. te, które są przeznaczone dla gracza lub MG].
Z tego co ja kojarzę, będą tam zawarte wszystkie rzeczy (korupcja, choroby i profesje) oprócz zaklęć.
17-10-2010 16:56
Repek
   
Ocena:
0
@Armoks
To w Vaulcie [o ile wiem] będziesz miał to, co ma być nowością - czyli wreszcie karty potworów.

Pozdro
17-10-2010 17:04
Armoks
    @repek
Ocena:
0
Wiem właśnie i to mnie dość mocno kusi.
Kupiłbym sam Creature Guide (bez Vaulta), ale nęcą mnie dwustronne karty akcji potworów i same karty potworów. Niemniej 250 zł (Znaki Wiary, Creature Guide i Vault) piechotą nie chodzi :)
Chociaż ciągle się zastanawiam.
17-10-2010 17:20
raskoks
   
Ocena:
0
czyli jak rozumiem - posiadając dotychczasowe dodatki - jedyny sens ma kupowanie signs of faith, Creature Guide i Vault.
Kolekcjonowanie kolekcjonowaniem :) -ale nie kupie tych ksiazeczek przy ich cenach jeśli tak naprawde dublują tylko to co juz mam :)
17-10-2010 21:52
Repek
   
Ocena:
0
@raskoks
Mimo mojego fanbojstwa wychodzę z tego samego założenia. :)

Pozdro
17-10-2010 21:54
~Deagol

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@Rasnoks i Repek
Tak będzie tam wszystko co już było i nic poza tym. A brak Czarów i Błogosławieństw ze wszystkich szkół tylko obniża wartość tych książek.
To prawda, że posiadając już wszystko nie opłaca się ich kupować. jedyne wartościowe tak naprawdę to są z nowych pozycji: Signs of Faith (nie wiadomo czemu zapowiedziane dopiero na grudzień) oraz Creature Guide & Vault (to drugie ze względu na karty potworków i ich akcje.)
Poza tym szkoda kasy! Przeszło 800zł na przedruk tego co już mam? Dziękuję postoję!
18-10-2010 09:41
Repek
   
Ocena:
0
@Deagol
Na szczęście jest wolność wyboru i tylko nałogowi kolekcjonerzy mają problem. ;)

Pozdro
18-10-2010 15:59
raskoks
   
Ocena:
0
taa tylko ja jestem nałóg - ale będę z tym walczył :D
18-10-2010 22:38

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.