» Wieści » The Shadow of Yesterday powraca

The Shadow of Yesterday powraca

|

The Shadow of Yesterday powraca
Rozpoczęła się przedsprzedaż drugiej edycji gry fabularnej The Shadow of Yesterday. Do autorów polskiej edycji systemu dołączył Łukasz 'Salantor' Pilarski wraz z Ruinami Valengardu, które znalazły się w pierwszej piątce prac w konkursie Quentin na najlepszy oryginalny i nigdzie dotąd nie publikowany scenariusz do gry fabularnej. W drugiej edycji TSoY, liczącej ponad 70 stron więcej niż pierwsza (134 w starej i 208 w nowej), znalazły się dodatkowo:
  • Opis nowej krainy, Oranii, będącej mieszanką dwóch światów: cywilizowanego miasta Kalderon i Nomadycznych plemion, żyjących według niezwykłych zasad.
  • Ruiny Valengardu, czyli olbrzymi scenariusz na miarę TSoY, z dokładnym opisem miejsca, frakcji oraz multum postaci.
Ponadto w nowej edycji podręcznika dodano nowe grafiki: część starych podmieniono, cześć narysowano od nowa, w scenariuszu zaś praktycznie każda postać ma swój własny portret. Wydawcą gry jest ponownie Kuźnia Gier. Podręcznik można kupić na stronie wydawnictwa w cenie 45 zł. Kupujący TSoY w przedsprzedaży, wersję PDF podręcznika otrzymają za darmo na dwa miesiące przed udostępnieniem PDF podręcznika wszystkim. Przewidywana data wysyłki to 10 stycznia.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kuźnia Gier
Tagi: Kuźnia Gier | The Shadow of Yesterday


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.