» Wieści » The Sassoon Files Second Edition na Kickstarterze

The Sassoon Files Second Edition na Kickstarterze

|

The Sassoon Files Second Edition na Kickstarterze

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w serwisie Kickstarter rozpoczęła się zbiórka na wydanie drugiej edycji The Sassoon Files, zbioru przygód do Zewu Cthulhu osadzonych w międzywojennym Szanghaju od wydawnictwa Sons of the Singularity.

Podręcznik będzie liczył sobie ponad 300 stron i znajdzie się w nim co najmniej siedem gotowych scenariuszy (pierwsza edycja zawierała cztery), które będzie można rozegrać zarówno jako jednostrzałowe opowieści, jak i w formie kampanii. Poza samymi przygodami w dodatku znajdą się opisy Szanghaju i Nankinu, dwudziestu gotowych bohaterów, trzy frakcje, do których będą mogli przystąpić Badacze, nowe zaklęcia, księgi, mapy i handouty.

Poza zasadniczym podręcznikiem ukaże się także The Keeper's Kit, czyli specjalny zestaw zawierający zasłonkę Mistrza Gry, mapy w dużym formacie oraz pomniejsze akcesoria.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Podstawowy cel zbiórki, wyznaczony na 10.000 dolarów, udało się już przekroczyć niemal trzykrotnie, dzięki czemu odblokowano pierwszy z progów dodatkowych. Akcja potrwa do 9 czerwca, a premiera The Sassoon Files 2E zaplanowana jest na październik bieżącego roku.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kickstarter
Tagi: Call of Cthulhu | Kickstarter | Sons of the Singularity | The Sassoon Files | The Sassoon Files 2E | Zew Cthulhu


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.