» Wieści » Szybkostrzelny Konkurs – wyniki

Szybkostrzelny Konkurs – wyniki

|

Szybkostrzelny Konkurs – wyniki
Szybkostrzelny Konkurs dobiegł końca. Zadaniem uczestników było napisanie krótkiej, gotowej do gry przygody do dowolnego systemu (pełny regulamin: tutaj). Jury w składzie: Michał 'rincewind bpm' Smoleń, Jarosław 'beacon' Kopeć i Piotr 'Ramel' Koryś oceniło 4 otrzymane prace.

Pierwsze miejsce zdobył Jan 'Wędrowycz' Jęcz z przygodą Tajemnice Morskich Głębin do Wolsunga. Nagrody to podręcznik podstawowy do polskiej edycji Savage Worlds wraz z gadżetami z edycji limitowanej, publikacja tekstu na stronie oraz premia punktowa (przyznawana oprócz normalnej liczby za tekst o odpowiedniej długości) przy publikacji: +150 punktów.

Drugie miejsce przypadło Maciejowi 'Aureusowi' Gajzlerowiczowi, autorowi przygody fantasy Ofiara oblężonych. Otrzyma on podręcznik podstawowy do polskiej edycji Savage Worlds, tekst zostanie zaś opublikowany na stronie z premią punktową przy publikacji: +50 punktów.

Cyberpunkowy szybkostrzał autorstwa Paragona został wyróżniony, zostanie więc opublikowany z premią punktową +50.

Przygody zostaną opublikowane zarówno w formie oryginalnej, jak i po redakcyjnych poprawkach oraz ewentualnej konwersji na zasady Savage Worlds.

Gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnych konkursach!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: SWEPl | Szybkostrzelny Konkurs | Szybkostrzały | Wydawnictwo Gramel


Czytaj również

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
Gratuluję zwycięzcom, chociaż dziwi mnie tak mała liczba zgłoszeń - wydawałoby się, że formuła szybkostrzału sprzyjać będzie wysypowi prac.
13-10-2010 11:11
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
+1 Adam. Także jestem zaskoczony.

Na Legendę przyszło kilkanaście prac, a był to konkurs jedynie dla grających w WFRP. Tu nie dość, że i forma prostsza to i dowolność w wyborze systemu. Wydawałoby się, że to znakomita okazja by wyciągnąć z szuflady pomysły, które nie wyszły poza fazę szkicu i podesłać. A tu tylko 4 prace...
13-10-2010 11:27
~Aure

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dziękuję jurorom za lekturę tekstu i uniknięcie wykorzystania punktu regulaminu o możliwości nie przyznania nagrody : ). Niepokoi mnie nieznaczna konkurencja, ale Wędrowycz to, że tak to powiem, "pewny konik" i na pewno zaprezentował świetny tekst.

Swoją drogą - to był mój pierwszy w życiu spisany od A do Z, nie na strukturze myślników, scenariusz. Będę bardzo wdzięczny za wszelką krytykę.
13-10-2010 12:08
996

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ja planowałem napisać, wiedziałem nawet jakie dwa filmy zmiksuję, ale za długo odwlekałem i w końcu nie starczyło czasu.
13-10-2010 13:34
Repek
   
Ocena:
0
Gratulacje dla szybkich i odważnych. :)

Pozdrówka
13-10-2010 16:47
Wędrowycz
   
Ocena:
+2
Dzięki wielkie za gratki :) Sam się cieszę ogromnie. Niech no tylko SW wpadnie w moje łapki to się one sheey posypią :)

Poza tym gratuluję wyróżnionym! Szkoda jedynie, że tak mało prac przysłano. Taki szybkostrzał to pół godziny pracy, a satysfakcja ogromna.
13-10-2010 19:45
27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dla mnie to był jeden wieczór. ; )
13-10-2010 20:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.