» Świątynia Drowów

Świątynia Drowów

Dodał: shohei

Świątynia Drowów
4.25
Ocena użytkowników
Średnia z 4 głosów
-
Twoja ocena
Tytuł: Świątynia Drowów (Fane of the Drow)
Linia wydawnicza: Dungeons & Dragons
Autor: Gwendolyn F. M. Kestrel
Autorzy: Rob Heinsoo; Jesse Decker; Mike Donais; Stephen Schubert
Tłumaczenie: Krzysztof Przybylski
Okładka: Marc Sasso
Ilustracje: Chad Sergesketter
Wydawca oryginału: Wizards of the Coast
Data wydania oryginału: 2005
Miejsce wydania oryginału: USA
Wydawca polski: ISA
Data wydania polskiego: 2007
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 16
Oprawa: Miękka
Format: 275 x 215 mm
ISBN-13: 987-83-7418-142-6
Cena: 15 złotych

Przebij się przez Podmrok!

Głęboko pod ziemią, krasnoludy przez wiele lat pracowały ze stoickim spokojem, poszukując cennych żył rudy mithrilu i wydobywając ten kruszec. Teraz jednak muszą się zmierzyć z atakami odwiecznego i okropnego wroga — okrutnych jeźdźców mrocznych elfów. Chcąc pomóc krasnoludom, grupa dzielnych poszukiwaczy przygód musi wywalczyć sobie drogę przez najniebezpieczniejsze regiony kopalni mithrilu aż do legowiska strasznych drowów.

Świątynia Drowów to pierwszy produkt z nowej serii FANTASTYCZNE LOKACJE (FANTASTIC LOCATIONS). W jego skład wchodzą dwie pięknie ilustrowane, dwustronne mapy pól bitew w skali odpowiedniej do gry w DUNGEONS & DRAGONS oraz opis przygody w postaci broszury. Pola bitew to fantastyczny teren przygotowany tak, by rozgrywać duże, płynne starcia, kluczowe sceny i ekscytujące sesje gry. Przygotowane mapy bardziej niż do zwykłych potyczek w lochach nadają się do przeprowadzania legendarnych bitew, po których zostają najlepsze wspomnienia z kampanii.

Mapy są również idealnymi polami bitew do gry w D&D® Miniatures Game. Stwórz drużynę bojową i walcz o kontrolę nad kopalniami mithrilu, grobowcem królowej Peregrin lub straszną świątynią Lolth. Broszura z przygodą zawiera spotkania do gry fabularnej oraz opcje dla gry figurkowej (które można wykorzystać ze wszystkimi czterema mapami pól bitew).

Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi, Księga Potworów oraz Dungeons & Dragons Miniatures są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł w pełni wykorzystać ten dodatek.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.