» Wieści » Stinger Press przybliża niuanse wrestlingu

Stinger Press przybliża niuanse wrestlingu

09-03-2023 20:23 | Aesthevizzt

Stinger Press przybliża niuanse wrestlingu

W związku z trwającą zbiórką na ufundowanie drukowanego wydania gry fabularnej World Wide Wrestling wydawnictwo Stinger Press na swoim facebookowym profilu zamieściło kilka wpisów przybliżających podręcznik i specyfikę systemu.

Wydawca wskazał jak mechanika Powered by the Apocalypse wspiera odgrywanie specyfiki tego sportu nawet osobom niezaznajomionym z tą dyscypliną. 15 podstawowych chwytów daje spore pole do popisu już na początku zabawy, a podręcznik zawiera informacje o tym jak opisywać pojedynki, odgrywać wrestlera i być scenarzystą. Dodatkowo Stinger Press wzbogaciło podręcznik o dwa rozdziały, dzięki którym gracze będą mogli stworzyć żyjącą federację, czyli sprawić, że stanie się ona kolejną postacią w grze (co działa podobnie do szajki w ​Ostrzach w mroku​), a także rozgrywać sceny, które dzieją się pomiędzy galami – odwiedzić dom, promować federację, wyruszyć w podróż, dorobić na boku i zmierzyć się z poważnymi problemami profesjonalnego wrestlingu jakim są alkohol i narkotyki.

Akcja potrwa do 2 kwietnia. Póki co zgromadzono ponad 7 tys. zł, ale bez względu na ostateczny wynik zbiórki zamówione podręczniki zostaną wydane i dostarczone wspierającym.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Stinger Press | World Wide Wrestling | wspieram.to


Czytaj również

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Na razie 29 podręczników ufundowano. To będzie biały kruk.

09-03-2023 22:34

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.