» Wieści » Staś Szyderca maskotką SWEPL!

Staś Szyderca maskotką SWEPL!

|

Staś Szyderca maskotką SWEPL!
W naszej sondzie udział wzięło 211 osób. Zdecydowana większość z nich uznała, że to Staś Szyderca najlepiej nadaje się na maskotkę polskiej edycji systemu Savage Worlds.


Miejsce piąte i 1 głos uzyskał:
Brand

Choć małomówny, posiada szczególnie wymowne spojrzenie. Dyskretny, profesjonalny, doskonale wyszkolony, podoła każdemu zadaniu. Z zasady nie zadaje pytań. Na życzenie okazuje referencje zadowolonych pracodawców. Jego podstawowym atutem jest umiejętność czytania w myślach.


Miejsce czwarte i 10 głosów:
Nelly Allen

Córka znanego badacza starożytności egipskich. W dzieciństwie uprowadzona przez zbuntowanych Beduinów w głąb Czarnej Afryki. Obecnie dzieli czas między badania archeologiczne, walkę z nielegalnym handlem antykami i zwalczanie ożywionych mumii. Do jej atutów należy odwaga, niewyparzony język i silny prawy prosty.


Miejsce trzecie i 16 głosów:
Licho

Wszędobylski reprezentant żywiołu ludowego. Skłonny do żartów cudzym kosztem, złośliwych grymasów oraz innych przejawów gminnego humoru. Dobre pochodzenie zdradza czerstwa, czerwona karnacja oraz przekonanie, że nie szata zdobi człowieka. Jego atutem jest fakt, że nie śpi.


Miejsce drugie i 40 głosów:
Pan Boreyko

Diabeł szlachecki, trzecia szabla Piekła (Sekcja Polska). Z wykształcenia strażnik ukrytego przez przodków skarbu, ukończył też z wyróżnieniem kurs wodzenia na manowce. Ze względu na zmianę koniunktury poszukuje zajęcia jako maskotka. Jego atutami są: fantazja, łeb z żelaza i doświadczenie w bigosowaniu.


Miejsce pierwsze i 144 głosy:
Staś Szyderca

Jagielloński kuzyn Smilin’ Jacka, który wiele widział, wiele ocenił i wiele wyszydził. Klasyk polskiego humoru, autor niejednego nieśmiertelnego żartu, sławny z zatroskania tym, co ojczyste. Jego atutami są: cięty dowcip, nienaganna cera i związki rodzinne z maskotką oryginalnych Savage Worlds.


Dziękujemy za udział w sondzie!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Savage Worlds | SWEPl


Czytaj również

Komentarze


644

Użytkownik niezarejestrowany
    xlselektor
Ocena:
+1
Wielkie dzieki za odpowiedz. Nie, nie bedzie cen zaporowych. Nie moge powiedziec jeszcze, jaka bedzie cena, bo zalezy ona od paru czynnikow - ale na pewno nie bedzie to cena zaporowa. Jedna z rzeczy mocno krytykowanych przy niemieckiej edycji SW byla wlasnie cena, ktora wynosila 25 euro. A ja nie chce popelniac bledow kolegow.
01-02-2010 10:22
8536

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Ja glosowalem na Stasia, ale dlugo tez wahalem sie nad Nelly - wszak polaczenie Sienkiewicza, Szklarskiego i Lary croft jest wspaniala promocja polskiej edycji pulpowej gry (nie wspominajac, ze jako dzieciak zakochalem sie w Sally ;)).

Stad pytanie - czy ta postac bedzie jakos wykorzystana?
01-02-2010 14:41
644

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Bedzie.
01-02-2010 14:52
Khaki
    Video Recenzja już jest
Ocena:
0
Dla osób zainteresowanych systemem polecam video recenzje. Pokazany jest sam podręcznik i dość szczegółowa analiza zawartości.
http://vimeo.com/11093193

Można też zobaczyć Stasia Szydercę
22-04-2010 00:26

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.