» Wieści » Stan prac w Gramel Books

Stan prac w Gramel Books

14-09-2021 13:11 | AdamWaskiewicz

Stan prac w Gramel Books

Na facebookowym profilu wydawnictwa Gramel Books zamieszczono informacje o stanie prac nad podręcznikami do gier sygnowanych logo wydawcy.

Wyprawa za Mur:
Dobiegają końca prace nad składem podręcznika Wyprawa w nieznane. Po ich zakończeniu przyjdzie pora na ostatnie ilustracje. Można liczyć, że przy odrobinie szczęścia wersja pdf będzie gotowa na początku października.

Brancalonia:
Trwają równolegle prace nad tłumaczeniem podręcznika podstawowego i Macaroniconu. Podstawka na początku października powinna iść do redakcji i korekty, niedługo później powinna zostać skończona praca nad dodatkiem.

Dungeon World:
Do redakcji trafią niedługo przygody: zestaw 7 przygód oraz 3 Startery do Świata Sita. Prawdopodobnie zostanie też przygotowane coś w stylu startera: pudełko oraz zawartą w nim przygodę.

Monsterhearts:
Jakiś czas temu wydawca zapowiedział dodatek z Naturami i z miasteczkami, a także wersję twardookładkową systemowej podstawki. Ta wersja będzie specjalna, bo znajdzie się w niej nagrody Early Bird, napisane przez Marka Golonkę. Do tego planowany jest też zestaw startowy: Pudło, 2 kości oraz Starter, wszystko razem idealne na chowanie kupionego podręcznika i dodatku.

Ponadto wszyscy wspierający mają dostać specjalną zniżkę na twardą oprawę dobrą zniżkę, Ci od miękkiej jedną, a wspieracze wyższych progów drugą.

Trwają także prace nad kolejnymi podręcznikami Savage Worlds i Potwora tygodnia.  

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Gramel Books | Wyprawa za mur | Brancalonia | Dungeon World | Monsterhearts | Savage Worlds | Potwór tygodnia


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.