» Wieści » Spotkanie z Mikiem Pondsmithem

Spotkanie z Mikiem Pondsmithem

07-05-2021 19:26 | AdamWaskiewicz

Spotkanie z Mikiem Pondsmithem

Wydawnictwo Black Monk Games zaprasza na spotkanie z Mikiem Pondsmithem, w najbliższy poniedziałek o godzinie 19:00.

Z informacji prasowej wydawnictwa:

Mike Pondsmith, pochodzący z USA projektant gier fabularnych, planszowych i komputerowych, spotka się z polskimi fanami uniwersum Cyberpunka. To właśnie dzięki niemu możemy cieszyć się również wirtualnym Night City w grze Cyberpunk 2077.

Podczas spotkania usłyszymy m.in. o świecie Cyberpunka, jego przyszłości oraz planach związanych z linią wydawniczą. Jest to nie lada gratka zarówno dla miłośników gier fabularnych, jak i fanów gry Cyberpunk 2077 wydanej przez CD PROJEKT RED.  Spotkanie zostało zorganizowane przez Black Monk Games, polskiego wydawcę gier fabularnych i planszowych, który odpowiada za polską lokalizację językową gry RPG Cyberpunk RED, a poprowadzone zostanie przez vlogera, mistrza gry i geeka, Pana Mateusza, który prowadzi również kanał na YouTube o nazwie Gospoda RPG zawierający zapisy sesji i inspiracje do różnorakich systemów RPG.

Cyberpunk RED to najnowsza edycja słynnej gry RPG, której akcję osadzono w mrocznej przyszłości. Akcja gry dzieje się w latach 40. XXI wieku, stanowi więc swoisty prequel do świata znanego z gry Cyberpunk 2077. Podręcznik do tej papierowej gry fabularnej zawiera wszystko, czego potrzeba, by przeżyć przygody w powojennym świecie Czasu Czerwieni, w tym:

  • Dogłębny i szczegółowy opis historii i geografii Night City oraz reszty świata Cyberpunka, a także mnóstwo informacji na temat Czasu Czerwieni.
  • Dziesięć wyjątkowych Ról, w które można się wcielić: charyzmatycznych Rockerów, zabójczych Solo, hakujących systemy komputerowe Netrunnerów, pomysłowych Techników, ratujących (i odbierających) życie Medyków, bezkompromisowych Reporterów, oddanych sprawiedliwości Stróżów Prawa, knujących Korpo, sprytnych Fixerów i przemierzających kraj Nomadów.
  • Bogaty zestaw przydatnych narzędzi, potężnych broni, ratujących życie pancerzy, a także błyszczący chromem cybersprzęt, dzięki któremu Ulica będzie twoja.
  • Trzy przygody dokładnie ilustrujące esencję Cyberpunka.
  • Gotowych do gry przeciwników, którymi zaludnisz Strefy Walki i Kompleksy Korporacyjne, a także przykładowe spotkania, dzięki którym twoje Miasto będzie tętnić życie.

Premiera podręcznika do Cyberpunk RED zapowiedziana jest na lato 2021. Więcej informacji znaleźć można na facebookowej grupie poświęconej grze

Aby dołączyć do spotkania należy zalogować się na swoje konto na Discordzie i dołączyć do serwera Black Monk Games (link do zaproszenia tu). Zapis spotkania z fanami zostanie udostępniony na platformie YouTube w późniejszym terminie. Więcej informacji oraz ewentualnie pytania do Mike'a Pondsmitha zadawać można na facebookowym wydarzeniu

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Cyberpunk 2020 | Mike Pondsmith | Cyberpunk Red | Black Monk Games | Cyberpunk 2077


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.