» Wieści » "Spotkania z Mistrzem Gry" gdańskiego PTBG

"Spotkania z Mistrzem Gry" gdańskiego PTBG

11-11-2010 15:32 | Mariusz "Mario" 'Mario_ZT' Majchrowski

Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Badania Gier przy KNJO UG oraz Klub Fantastyki Zardzewiały Topór serdecznie zapraszają na comiesięczne warsztaty z serii "Spotkania z Mistrzem Gry".

Interesujesz sie grami RPG, LARP, karcianymi czy planszowymi? Chcesz nauczyć się je tworzyć, udoskonalić swój warsztat prowadzenia czy grania? A może nigdy nie grałaś/grałeś i chcesz się nauczyć? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmi TAK - serdecznie zapraszamy.

Warsztaty odbywają się w trzeci czwartek każdego miesiąca na WNS UG. Co miesiąc spotkanie poprowadzi Mistrz - osoba doskonale znająca się na danym rodzaju gier, która zdradzi Wam wszystkie szczegóły i triki tworzenia, prowadzenia czy grania.

Udział jest całkowicie bezpłatny.

Pierwsze spotkanie poprowadzi Łukasz "Salantor" Pilarski, który poprowadzi panel dotyczący tworzenia własnych systemów RPG. Od czego zacząć, jak bardzo liczy się dobry pomysł, czym jest heartbreaker, czy lepiej wybrać fantasy czy s-f i jaki podgatunek, na co zwracać uwagę, jak wybrać grupę docelową i tak dalej - tego dowiemy się już 18.11. Serdecznie zapraszamy!

Termin: 18 listopad · 17:00 - 20:00

Lokalizacja:
Wydział Nauk Społecznych UG, S336
ul. Bażyńskiego 4
Gdańsk
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: FaceBook
Tagi: PTBG | Gdańsk | RPG | LARP


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.