» Wieści » Śladami Wilka #2

Śladami Wilka #2

|

Śladami Wilka #2
Witam w drugim wydaniu Śladami Wilka- cotygodniowego segmentu działu wod.polter.pl. Miło napisać, iż pierwsze wydanie zostało w większości ciepło przyjęte. Mam nadzieję iż, wraz z rozwojem ŚW, segment ten stanie się coraz obszerniejszy i ciekawszy. Zapraszam do czytania.

- Ethan Skemp ostatnio napisał na developerskim blogu WW o sztuce pisania, przekonując, że każdy może to robić, ale nie każdy potrafi podejść do swoich artykułów z dużą dozą samokrytyki. Warte polecenia dla znających angielski.
- Odmieniec doczekał się wersji pdf wraz z dodatkiem SAS: Fearmaker’s Promise. Całość można było zakupić w promocyjnej cenie .99. Promocja trwa do 25.09.2008
- Prawdopodobnie następnym dodatkiem z serii Night Horrors, po Odmieńcu i Wampirze, będzie dodatek do Wilkołaka.
- Po Dancers in the Dusk, dodatku do Odmieńca, następny dodatek do tej serii będzie nosił tytuł Swords at Dawn.
- Justin Achilli udzielił wywiadowi serwisowi pulpgamer na temat Świata Mroku i Łowcy. Całość wywiadu można przeczytać (i posłuchać) tutaj.
- W tym tygodniu pracownicy WW zajmowali się głównie layoutem grafik do Dancers in the Dusk, Seers of Throne, New Wave Requiem oraz - UWAGA - drugiej części Armory.

I na koniec link do okładki Dancers in the Dusk autorstwa pani Stephanie Pui-Mun Law (zwróćcie uwagę za cenę oryginału). Do zobaczenia za tydzień!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Różne
Tagi: Odmieniec: Zagubieni | Śladami Wilka | Świat Mroku | Wilkołak: Odrzuceni | WoD


Czytaj również

Komentarze


~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-3
Uh, a może po prostu lepiej byłoby newsować na bieżąco, a nie co tydzień? Najwyżej oznaczając wpisy np. "[ŚW] Znamy okładkę!" / "[ŚW] Nowy felieton / wywiad!"?

Sens cotygodniowej porcji plotek drugiej świeżości jest po prostu dla mnie, jako odbiorcy, cokolwiek przyzerowy.
25-09-2008 14:13
644

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+7
Kastor - wiesz, tak robi dzial D&D i newsy spotykaja sie z komentarzami: A czemu nie robicie tego raz w tygodniu, zbiorczo? De gustibus - ja bym wolal raz w tygodniu, ale wiecej - np jezeli sa informacje co to ten Dancers in the Dusk, to moze pare slow na ten temat napisac.
25-09-2008 14:19
18

Użytkownik niezarejestrowany
    @Kastor
Ocena:
+9
W tych -9 jest jeden minus ode mnie - za przedni żart pt. "konstruktywna krytyka". Twoja krytyka była może na początku konstruktywna, ale potem do gry weszło wybujałe ego i dyskusja poszybowała w dół.

Za to Ramel +1, DeDekowy publikował wieści codziennie i ludzie zaczęli narzekać.
25-09-2008 18:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.