» Wieści » Śladami Wilka #1

Śladami Wilka #1

|

Śladami Wilka #1
Witam w nowej (i mam nadzieję, że stałej) części działu Świata Mroku, która będzie zajmować się krótkimi informacjami ze studia WW. Śladami Wilka zamierza korzystać głównie z blogów wydawnictwa oraz z wypowiedzi autorów na oficjalnych forach. Nowa część wod.polter.pl będzie mieć charakter cotygodniowy.

Tyle jeśli chodzi o wstęp, teraz garść wieści:

- Clanbook Mekhet i Slashers do Łowcy trafiają do druku.
- Kolejna część zestawu postaci niezależnych do Świata Mroku, Night Horrors: Immortal Sinners jest w trakcie opracowywania.
- W tym tygodniu ekipa zajmująca się dodatkami do Wampira zajęta była ilustracjami do Nosferatu i New Wave Requiem.
- Nowy dodatek do Odmieńca, Dancers in the Dusk czekają ostatnie szlify, nim trafi do druku.
- Seers of Throne jest niemal ukończony.

Ponadto trwają intensywne prace nad Geist, nowym podręcznikiem podstawowym do Świata Mroku, który ma ukazać się latem 2009 (premiera odbędzie się prawie na pewno podczas Genconu 2009).

I to by było na tyle. Za tydzień postaram się poszperać co nieco po forach i znaleźć więcej ciekawych informacji na temat nadchodzących dodatków.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: White Wolf
Tagi: Śladami Wilka | Geist | Immortal Sinners | Łowca | Night Horrors | Odmieniec | Świat Mroku | Wampir | WoD


Czytaj również

Komentarze


8536

Użytkownik niezarejestrowany
    @Kastor
Ocena:
+3
"do meritum nikt się praktycznie nie raczył odnieść, wszyscy piją do osoby."

Rozumiem, ze Alex, Hajdamaka oraz Gervaz tez pija do osoby? Nie wpadaj w paranoje :)
18-09-2008 10:17
996

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
A ja się z neishinem nie zgodzę. Głupoty wypisywane przez Kastora - posty, którymi strzela sobie w stopę - czyta się wdzięcznie i dają niemały ubaw przy czytaniu. Szkoda byłoby to tracić. :D

...

Luknąłem na Oneiros - istotnie straszna bida. Kastor - próbowałeś spojrzeć na polterowego WoDa i na Oneiros i zastanowić się po co ktoś miałby odwiedzaćc Oneiros?
18-09-2008 10:20
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-1
Dobra, pardon panowie, masz rację Hajdamaka, faktycznie przesadziłem. Da się z niektórymi sensownie i na temat pogadać, owszem, mam nadzieję że da się nadal i nie trzeba będzie znosić tak bezczelnych wyskoków jak powyższy neishina, któremu wydaje się z nieznanych mi powodów, że ma mandat na wypędzanie podejmujących dyskusję.
18-09-2008 10:22
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-1
@Craven
Bida jest ostatnio, jakby Polter miał takie hopki z hostingiem, to też miałby dziury w publikacjach. Popatrz na wcześniejsze strony - spokojnie dotrzymujemy kroku w publikacjach wod.polter, czasem publikując nieco częściej, czasem nieco rzadziej.

Głównym celem Oneirosa jest informowanie o losach polskiej edycji i stanowienie bazy do dyskusji o niej - nie moja to wina, że w temacie przez ostatnie pół roku nic się nie dzieje, ergo - Oneiros traci główny temat.

Robimy poza tym pewne rzeczy, których wod.polter nie robi - publikujemy z pierwszej ręki newsy o polskiej edycji, to u nas prowadzone są dyskusje o terminologii przekładu, przybliżamy polskim czytelnikom zapowiedzi nowych systemów poprzez przekład wyjatków publikowanych przez WW (wcześniej przy Changelingu, teraz z opóźnieniem przez miniony kociokwik hostingowy wyjatki z Huntera).

Poza wszystkim zaś, nie mam z Oneirosem jakiejś palącej ambicji mierzenia się na statystyki czy odbierania userów wod.polter - robimy to samo, serwis fanowski dla fanów. Fani WoD wiedzą po co się mają pojawiać na Oneirosie, inaczej nie pojawialiby się w rosnącej liczbie od jego założenia. Na Oneirosie znajdą podobne rzeczy, co na wod.polter, tylko inne, napisane przez innych ludzi. Pewien jestem, że ci sami ludzie - to widać zresztą po nickach komciujących pod artami i na forach - korzystają z obu systemów, a w dodatku także z Asylum, w podobnym celu, choć Asylum akurat ma najlepszego bodaj nosa z całej trójki do świeżych i ciekawych newsów.

Nie rozumiem więc podejścia "czemu ktoś miałby odwiedzać Oneiros, jak ma wod.polter". Odwiedza zapewne oba.
18-09-2008 10:36
neishin
    ha
Ocena:
+4
Like I give a flying one.

No i proszę, jednak można rzucać wulgaryzmami:D

Wolny kraj i te rzeczy.

Toteż w wolnym kraju mówię ci, co mi się nie podoba w twoim polaczkowym jojczeju. Wolny kraj, mogę to robić.

I to nie jest tak, że zawsze się z Tobą nie zgadzam. Niekiedy piszesz z sensem, a niekiedy dopada Cię pieniactwo i internetowa osobowość i zaczynasz jechać po bandzie - jak w tym przypadku. Oprócz ciebie nikt się nie skarży na "Śladami wilki", nie jojczy, nie rwie włosów z głowy (że trzeba będzie odkręcać itp). Wszyscy wydają się zadowoleni z tej inicjatywy. Ty niby też, ale od razu punktujesz czemu jest to złe...

A tak BTW czemu skasowałeś swoje konto?
18-09-2008 11:17
13918

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-3
Kastor pieniaczy bo nie wpadł na to że można zrobić "Super Express po Zmroku", czy inny "Gangreli Fuckt", a wpadł na to znany i ceniony Porter. I tyle.
Nie lepiej ziemniaków po markietach poszukać tanich na zimę w tym czasie, albo jakie palto na allegro poszukać?
18-09-2008 11:42
~soul31

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tak borejko ale tylko z założenia. Dla każdego który kiedykolwiek widział live journal ten art ma tylko wartość - hej ludzie white wolf ma blog! I my wam przetłumaczymy najważniejsze rzeczy z tego blogu - czyli same oczywistości a o ciekawych rzeczach o których można by pogadać nie napiszemy. Zobacz komenty pod tymi blogami - toż to są same spekulacje dotyczące tych dziwactw typu inferno , nemezis i tym podobne - bo tyle o nich wiadomo że o nich nic nie wiadomo. I takie spekulacje są fajne - oczywistości w stylu co nam w tym tłumaczeniu przedstawione - nie są.
18-09-2008 15:27
27229

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+4
Wystarczy tych przepychanek, docinków, złośliwości itp.

Kolejne wypowiedzi tego typu będę usuwał.
18-09-2008 16:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.