» Wieści » Skażona Neuroshima

Skażona Neuroshima

|

Skażona Neuroshima
Na stronie wydawnictwa Portal pojawiły się pierwsze informacje o kolejnym, dwudziestym już podręczniku do Neuroshimy. Dodatek Skażenia ma liczyć 48 stron i zawierać zasady i pomysły na wykorzystanie na sesjach trucizn, chorób, radiacji i innych, równie przyjemnych elementów.
Źródło: Wydawnictwo Portal
Tagi: Neuroshima | Skażenia | Wydawnictwo Portal


Czytaj również

Komentarze


Indoctrine
   
Ocena:
0
Neuro to nie do końca moje klimaty (to znaczy - po wyjęciu paru elementów i zmianie paru innych jest super :) ), ale akurat addon traktujący o skażeniach to teoretycznie ciekawa sprawa. Szczególnie w systemie postapo, gdzie te kwestie są na porządku dziennym niczym akwizytorzy na osiedlach mieszkaniowych :)
16-02-2012 07:25
Gol
   
Ocena:
+1
Tu chodzi raczej o to czemu nie wychodzą ważne dodatki do NS zapowiadane od jakiekoś czasu: Mutki i box do Vegas. Broszurki niech wychodzą, choć gdy czytam że Trzewik chwali się że wydano w 2011 TYLE podeczników do NS do mi ręce opadają, bo dodruk to nie to samo co nowy dodatek.
Wychodzą od jakiegos czasu dodatki będące zbieraniną materiału niewiele wnoszącą do NS.
16-02-2012 10:27
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
a wystarczyłoby wypuścic pisemko, nie? A nie udawać, że to Dodatki - jeden z pierwszych dodatków, Supelment, mięsa miał co kot napłakał.
16-02-2012 10:36
Indoctrine
   
Ocena:
0
Mnie się bardziej podoba idea dodatków, nawet jak mają po 50 stron niż pisemka. Zupełnie inaczej to wygląda w biblioteczce :)

Co do ważności dodatków - tu się nie wypowiem, nie śledzę Neuro na bieżąco. Ja bym na miejscu redakcji zrobił ankietę które dodatki w jakiej kolejności wydawać :) Sam tak robię z GP...
16-02-2012 10:41
Bielow
   
Ocena:
0
@Simanie
Yeap. Jechałem chronologicznie. Oczywiście może się pomyliłem i te gorsze był po 99 a nie 98r. Ale te pierwsze w porównaniu z resztą to niebo a ziemia.

Oczywiście jeszcze są te pozycje które wspomniał Gruszczy pisane dla cyklu star wars. Ich nie znam, więc się nie wypowiem.
16-02-2012 11:20
multidej
    Zjava
Ocena:
0
Pozdrowienia, zwłaszcza dla tych, co krytycznie :) Zapraszam na słówko podczas ZjaVy: czy to podczas prelek NSowych/spotkania z Portalem, czy "przy okazji". Będzie czas pogadać o planach, wizjach i propozycjach dot. Neuroshimy.
16-02-2012 14:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.