» Shadowrun Kompan - Poza Cieniami

Shadowrun Kompan - Poza Cieniami

Dodał: shohei

Shadowrun Kompan - Poza Cieniami
4
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 4

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Shadowrun Kompan - Poza Cieniami
Linia wydawnicza: Shadowrun
Autorzy: Zach Bush; Jennifer Brandes; Chris Hepler; Chris Hussey; Jonathan Jacobson; Steve Kenson; Linda Naughton; Brian Schoner; Michael Mulvihill
Tłumaczenie: Jakub Gadkowski
Okładka: Tom Baxa; Jim Nelson
Ilustracje: Tom Baxa; Joel Biske; Mike Jackson; Larry MacDougall; Jim Nelson; Mike Nielsen
Wydawca oryginału: FASA
Data wydania oryginału: 1996
Miejsce wydania oryginału: USA
Wydawca polski: ISA
Data wydania polskiego: 1999
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 136
Oprawa: Miękka
Format: 280 x 215 mm
ISBN-10: 83-87376-90-6

Byłem tam. Przeżyłem to. Czas wyjść poza cienie i rozejrzeć się wokół. A zobaczysz wiele niespodzianek...
  • Stwórz sobie postać! Rozszerzone zasady tworzenia postaci, pozwolą ci scharakteryzować postać za pomocą przewag i ułomności. Poprawiona Siatka Umiejętności i nowe reguły treningu, dają twojej postaci szansę na szybsze uczenie się i wykorzystywanie umiejętności.
  • Druga strona kontaktów - wrogowie! Nowe zasady pozwalają tworzyć nieprzyjaciół dużych i małych, by trzymali graczy w napięciu.
  • Jeśli naprawdę potrzebujesz Karmy, jak ją zdobędziesz? Opcjonalne reguły pozwalają ci zdobywać Karmę, trzymać ją i używać.
  • Po co trzymać się shadowrunningu? Zagraj drużyną Wezwań Wysokiego Zagrożenia DocWagon, gangiem, rządowym agentem lub zmiennokształtnym!
Shadowrun Kompan Poza cieniami to unikalne rozszerzenie zasad dla graczy i mistrza gry. Od stworzenia postaci do jej odejścia na emeryturę, od epickich kampanii do pojedynczych przygód, od prostych reguł umiejętności do przystosowywania magii, by najlepiej pasowała do twojej gry, Shadowrun Kompan ma to wszystko. Ta książka rozszerza i objaśnia zasady tworzenia postaci, używania i podstawiania umiejętności, kontaktów, Karmy, magii i wszczepów, a także zawiera zasady do gry wariantami metaludzi i zmiennokształtnych. Przewodnik do tworzenia przygód i kampanii przedstawia techniki pomagające mistrzowi gry w uzyskaniu jak najwięcej ze świata Shadowrun. Shadowrun Kompan: Poza cieniami jest zgodny ze wszystkimi podręcznikami do Shadowruna.
Tagi: Shadowrun | Poza cieniami


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.