» Shadowrun - Druga Edycja

Shadowrun - Druga Edycja

Dodał: shohei

Shadowrun - Druga Edycja
7.32
Ocena użytkowników
Średnia z 22 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 17

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
Tytuł: Shadowrun - Druga Edycja
Linia wydawnicza: Shadowrun
Autorzy: Jordan Weisman, Bob Charrette, Paul Hume, Tom Dowd, L. Ross Babcock III, Sam Lewis, Dave Wylie
Tłumaczenie: Tomasz Nowaczyk
Okładka: Larry Elmore, Joel Biske, Jeff Laubenstein
Ilustracje: Jeff Laubenstein, Joel Biske, Jim Nelson, Janet Aulisio, Dana Knutson, Tim Bradstreet, Mike Nielsen, Earl Geier, Dan Smith, Steve Venters, Duane Loose
Wydawca oryginału: FASA
Data wydania oryginału: 1992
Miejsce wydania oryginału: USA
Wydawca polski: ISA
Data wydania polskiego: 1997
Miejsce wydania polskiego: Warszawa
Liczba stron: 296
Oprawa: Miękka
Format: 280 x 215 mm
ISBN-10: 83-87376-11-6

Świat się zmienił, niektórzy twierdzą, że się przebudził.

Magia powróciła na świat. Elfy, krasnoludy, orkowie i trolle przybrali swoje prawdziwe postaci. Stwory z dzikich ostępów także uległy zmianom, stając się postaciami z legend i mitów. Technologia zmieniła natomiast człowieka. Ludzie nie są już tylko ciałem z krwi i kości. Wielu zwróciło się w stronę sztucznych udoskonaleń zwanych cyberwszczepami. Współczesny człowiek jest silniejszy, mądrzejszy i szybszy.

W świecie 2053 roku, gdy mega-korporacje chcą załatwić jakąś sprawę nie brudząc sobie rąk, potrzebują ludzi działających wśród cieni. Zgłoszą się więc do Ciebie. Mimo, że nie istniejesz w bazach danych korporacji i instytucji rządowych, popyt na Twoje usługi jest ogromny. Możesz być dekerem, prześlizgującym się przez bazy danych gigantycznych korporacji i wykradającym jedyną bezcenną rzecz - informację. A może jesteś ulicznym samurajem, którego umiejętności w walce uczyniły łowcą doskonałym. A może magiem, posiadającym zdolność kształtowania magicznych energii otaczających teraz Ziemię.

Oto rodzaj mocy, które będą Ci niezbędne do wykonania ... shadowrun, do działania wśród cieni rzucanych przez korporacje.

Shadowrun, Druga Edycja uaktualnia i poszerza popularny system gry Shadowrun. Nowa edycja jest w pełni zgodna z większością występujących podręczników źródłowych, przygód i postaci.

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.