» Wieści » Sanguis Aeternus - serial z dreszczykiem

Sanguis Aeternus - serial z dreszczykiem

19-01-2013 19:04 | Magdalena 'Lydia' Więcek

Sanguis Aeternus - serial z dreszczykiem
Sanguis Aeternus (Wieczna Krew) to nowo powstający serial internetowy, tworzony przez fanów RPG. Inicjatorem pomysłu jest Adam Reszko, od wielu lat prowadzący sesje RPG, najczęściej osadzone w Świecie Mroku (World of Darkness).

Jedna z ciekawszych i bardziej rozbudowanych sesji posłużyła jako pomysł i podstawa fabuły serialu. Wampiry, upiory i wilkołaki, choć zwykle ukryte przed oczami nieświadomych śmiertelników, stają się bohaterami tej mrożącej krew w żyłach historii. Tło historyczne przeplata się tu z światem fantastycznym, tworząc mieszankę prawdziwie wybuchową. Serial jest skierowany zarówno do tych, którzy RPG znają "od podszewki", jak i tych, którzy dopiero chcieliby je poznać:

"Współczesna Warszawa: miasto, które widziało i przeżyło wiele. Nic więc dziwnego, że to właśnie tutaj budzą się upiory przeszłości. Ponieważ krew tych, którzy walczyli w stolicy i za nią, jest wieczna. Kiedy zbliża się rocznica Powstania Warszawskiego i związane z nią uroczystości, duchy Powstania zechcą o sobie przypomnieć zwykłym śmiertelnikom. Wśród nich są "oni"…co więcej, nie są nawet śmiertelnikami."

Twórcami serialu kieruje pasja i chęć stworzenia czegoś nietypowego. Nie posiadają póki co żadnego dofinansowania, aktorzy i statyści działają z zamiłowania do sesji RPG. Projekt rozwija się szybko, zyskując coraz większe rzesze fanów. Jak mówią sami twórcy:

"Z odcinka na odcinek uczymy się nowych rzeczy, słuchając opinii ludzi doświadczonych, jak i naszych widzów. W przyszłości mamy zamiar wzbogacić nasz serial o stronę internetową, na której znajdą się nowinki, galerie zdjęć z planu, informacje na temat serialu oraz systemu RPG World of Darkness."

Uwaga! W sobotę (19.01.12) miała miejsce premiera 4 odcinka serialu, w którym oprócz aktorów wystąpiła grupa kreatywnych statystów reprezentujących poszczególne klany wampirze!

Zainteresowanych zapraszamy na fanpage Sanguis Aeternus.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Fanpage Sanguis Aeternus
Tagi: Sanguis Aeternus | World of Darkness | Świat Mroku


Czytaj również

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0
Jedynie Skale nie przyznaję złotej maliny ;]
19-01-2013 21:54
ment
   
Ocena:
+2
Mniejszym obciachem od grania i jarania się wampirem jest już nawet jaranie się Coelho i blogiem młodej Tuskowej.
20-01-2013 13:39
Avaron
   
Ocena:
0
Nie mowiac już o lazeniu po lochach i klepaniu smokow... Od tego mozesz przestac byc popularny! ;-P
21-01-2013 11:18
DeathlyHallow
   
Ocena:
+2
lol. nie można śmiać się z pracy i zaangażowania innych. niestety nie mogę napisać ani słowa więcej, patrz zdanie nr 1.

ed. no dobra, jednak muszę. CZY TO PRZYPADKIEM NIE JEST KRĘCONE ZA DNIA?
21-01-2013 14:54
Avaron
   
Ocena:
0
I co w tym dziwnego? Profesjonalny (teoretycznie) serial Kindred: cos tam, cos tam tez krecili za dnia ;-)
21-01-2013 17:35

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.