» Wieści » Rzut oka na trzecioedycyjne narzędzia MG

Rzut oka na trzecioedycyjne narzędzia MG

|

Rzut oka na trzecioedycyjne narzędzia MG
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games pojawił się kolejny tekst przybliżający podstawowe podręczniki do nowej edycji Warhammera. Tym razem możemy poznać zawartość przeznaczonych dla Mistrza Gry Game Master's Guide i Game Master's Vault.
Źródło: Fantasy Flight Games
Tagi: Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. - Game Master's Guide | Warhammer Fantasy Roleplay 3 ed. - Game Master's Vault


Czytaj również

Komentarze


nid
   
Ocena:
0
Czy dałoby się oznaczać wieści tak, żeby było widać jakiej gry dotyczą? Tytuły takie, jak "Dotarliśmy do mroźnych rubieży" czy "Krew męczenników popłynęła" są niezbyt informatywne, a gdyby dodać z przodu [WFRP], [Wh40k] czy inne [WoD], byłoby znacznie lepiej.
29-12-2010 21:12
Repek
   
Ocena:
0
@nid
Takich tagów raczej nie będzie, ale na pewno można było tytuł newsa dać trochę bardziej informacyjny.

Pozdrawiam
29-12-2010 21:14
Malaggar
   
Ocena:
0
A ja przyznam się, że łapię w większości o czym mają być wieści - wystarczy wyczuć konwencję ;)
29-12-2010 21:39
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Jako autor przywołanych newsów czuję się wywołany do tablicy ;)

Dawania tagów nie ma większego sensu - w przypadku newsów, które zostały tu wymienione, trzebaby dać tagi, odpowiednio: [WH40k], [Rogue Trader], [Frozen Reaches] oraz [WH40k], [Dark Heresy], [Blood of Martyrs] - jak widać, zajmowałyby niewiele mniej niż same tytuły wieści. Tagi są dawane pod newsami i więcej nie potrzeba.

Jeśli jest to kolejna już informacja o podręczniku, to taki "opisowy" tytuł wieści, moim zdaniem, jak najbardziej ma sens - analogicznie jak dział D&D daje "Wieści z Wybrzeża" i "Wieści ze szlaku" i nie wymaga to za każdym razem informowania, że dotyczy D&D czy Pathfindera.
29-12-2010 21:54
Ifryt
   
Ocena:
+4
Ja przyznam, że już się przyzwyczaiłem, że im bardziej poetycka nazwa newsa tym większe prawdopodobieństwo, że dotyczy którejś z gier FFG. :)
29-12-2010 22:27
   
Ocena:
0
Ja tam jakoś "z miejsca" skojarzyłem że chodzi o III edycję WFRP.
02-01-2011 20:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.