» Wieści » Rzeczpospolita Odrodzona RPG

Rzeczpospolita Odrodzona RPG

|

Rzeczpospolita Odrodzona RPG
Pojawił się pierwszy pełnoprawny wpis na blogu poświęconym Rzeczpospolitej Odrodzonej – zapowiadanej nowej grze fabularnej wydawnictwa Portal. Notka opisuje narodziny pomysłu na napisanie tej gry.
Źródło: Informacja własna

Komentarze


kaduceusz
   
Ocena:
0
W sumie racja. Wchodzisz na poltera i widzisz wieść z dwudziestoma komentarzami oraz intrygującym tytułem. Jak tu nie zajrzeć? Pod wieścią same narzekania na sensownośc przyjętej strategii wydawnictwa, ale liczy się jedno - wszedłeś, zobaczyłeś, ze Portal wydaje nową grę. Wydawnictwa nie interesują uwagi internautów, bo przecież robią gry od lat i sami wiedzą najlepiej jak to się robi. Więc wiecie co? Dodam jeszcze jednego posta, na zachętę :->
08-04-2007 14:42
Xeel
   
Ocena:
0
Ale ludzie potrafią mieć problemy :] Pierwsze - i już średnio dobre - wrażenie o systemie, którego nie ma. Na podstawie, w zasadzie, paru luźnych linijek tekstu.
Pierwsze wrażenie opieracie na tytule, czy na nakreślonej w blogu Trzewika tematyce RO? Czy na tekście, z którego może i rzeczywiście nic pod kątem samego systemu nie wynika?
No i co że nie wynika? W recenzjach już gotowego (daj Boże:) systemu też pojawią się dawne gorzkie żale, "że Trzewik drań napisał kiedyś na blogu tekst o RP i nic konkretnego nie dało się z niego wyciągnąć?

Proponuje żebyśmy z wrażeniami poczekali najpierw na system albo jego próbki, a potem będzie się wedle woli toczyło wojnę, co? Choćby nie wiem jak marnie zapowiadał się jakiś system i kto go wydawał, porozmawiajmy o jego wadach i zaletach jak już będzie.

Czy przypadkiem w blogu autor nie może zamieszczać swoich luźnych pomysłów, z których być może nie zrobi żadnego użytku? Po prostu poczekajmy na więcej informacji. Choć akurat takie czarnowidztwo i "optymizm" względem czegoś, czego jeszcze nikt nie widział - vide kolega Beacon (no offense) - jest bardzo typowe dla naszego polskiego ludku.

A tymczasem ja trzymam kciuki, Trzewik.

17-04-2007 00:24

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.