» Wieści » Ruszyła przedsprzedaż Soulbound oraz Wrath & Glory

Ruszyła przedsprzedaż Soulbound oraz Wrath & Glory

15-12-2021 12:57 | AdamWaskiewicz

Ruszyła przedsprzedaż Soulbound oraz Wrath & Glory

Jak informuje wydawnictwo Copernicus Corporation, ruszyła przedsprzedaż polskich wersji podręczników podstawowych do gier fabularnych Soulbound oraz Wrath & Glory. Zapraszamy do recenzji oryginalnego wydania pierwszej z tych pozycji, recenzji drugiej możecie spodziewać się już wkrótce.

Soulbound:

NIEBEZPIECZNE PRZYGODY W KRAINACH ŚMIERTELNYCH

 Burza Sigmara rozbiła hordy Chaosu, stając się iskrą, która ponownie rozpaliła nadzieję w ludach zamieszkujących Krainy Śmiertelnych. Położone w ten sposób podwaliny cywilizacji umożliwiły powstanie bastionów sił Ładu i przez krótki czas wydawało się, że niekończący się napływ ciemności może zostać powstrzymany. Wtedy jednak nadszedł Nekrowstrząs, a nieumarłe legiony Nagasha powstały, by strzaskać Miasta Sigmara. Nadzieja przygasa i Krainom Śmiertelnych ponownie grozi pochłonięcie przez ciemność...

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Odkryj Krainy Śmiertelnych dzięki pierwszej grze fabularnej osadzonej w świecie Warhammer Age of Sigmar.

 Jesteście Duszosplecionymi  –  bohaterami wybranymi przez bogów, by stawić czoła koszmarom nękającym Krainy Śmiertelnych. Powierzono wam zadanie powstrzymania nowej Ery Chaosu, Śmierci i Zniszczenia. Stwórzcie swoją drużynę z najpotężniejszych bohaterów krain i w desperackiej walce o przetrwanie zmierzcie się ze zgrajamiwędrownych ludożerców, legionami nieumarłych i hordami demonów.

Podręcznik Warhammer Age of Sigmar: Soulbound zawiera wszystko, czego potrzebujecie, by przeżyć niebezpieczne przygody w niezwykłym uniwersum fantasy, jakim są Krainy Śmiertelnych.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Wrath & Glory:

PONURA PRZYSZŁOŚĆ PEŁNA CHWALEBNYCH PRZYGÓD

Plugawe intrygi Bogów Chaosu roztrzaskały galaktykę. Wielka Wyrwa rozdarła przestrzeń i rzeczywistość, spychając śmiertelników na krawędź otchłani zapomnienia. System Gilead utracił kontakt z Imperium – został uwięziony w milczącej ciemności. Gdy ponury cień śmierci czai się tuż za rogiem, nadzieja zanika, lecz jeszcze nie umiera.

Zdesperowana grupa zebrana przez Wolnego Kupca Jakela Varoniusa jest zdecydowana zrobić to, co należy, aby ochronić system Gilead przed pochłonięciem przez ciemność. Czy oprą się machinacjom Chaosu oraz intrygom tych, którzy widzą Wyrwę jako okazję do powiększenia swej potęgi?

W 41. tysiącleciu koniec jest bliski. W tej przeklętej erze zapotrzebowanie na bohaterów jest większe niż zwykle. Kto odpowie na wezwanie?

Podręcznik Główny Wrath & Glory jest wszystkim, czego potrzeba do rozegrania ponurych i chwalebnych przygód w systemie Gilead.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Soulbound | Wrath & Glory | Warhammer 40.000 | Cubicle 7 | Copernicus Corporation


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.