» Wieści » Quentin: zwycięskie scenariusze

Quentin: zwycięskie scenariusze

10-07-2009 20:53 | Łukasz 'TOR' Garczewski

Quentin: zwycięskie scenariusze
Przedstawiamy dwie zwycięskie przygody XI edycji konkursu na najlepszy scenariusz do gry fabularnej Quentin. Człowiek człowiekowi wilkiem Pawła Walczaka to osadzona w uniwersum nowego Świata Mroku i zgodna z formatem Storytelling Adventure System przygoda do Werewolf: the Forsaken. Opowieść o łowcach, ofiarach, skrywanych zbrodniach, zemście po latach i cienkiej granicy, która dzieli człowieka od potwora. Wesołego Halloween Oskara Usarka to oparta na autorskiej mechanice i rozgrywająca się w realiach inspirowanych filmami Tima Burtona i dziełami Neila Gaimana przygoda dla trzech graczy. Nie ma innych okazji, na które czeka się w Hallow Hills z taką niecierpliwością, jak Halloween. Wszystkie dzieci z miasteczka uwielbiają przebieranki i wieczorne chodzenie po domach... w tym roku jednak sprawy potoczą się inaczej, a ożywający nagle strach na wróble okaże się tylko zwiastunem nadciągających kłopotów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Kapituła Quentina
Tagi: Quentin | Quentin 2009


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~hallucyon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Czy oba opublikowane scenariusze przeszły korektę językową, czy też, nie licząc nowej oprawy graficznej, są udostępnione w takiej formie, jak otrzymała je kapituła konkursu?
10-07-2009 22:34
Gruszczy
   
Ocena:
0
Hmm.. Czy tekst o podobnym domu - przynajmniej nazwiska pojawiają się podobne i postacie też - nie trafił wcześniej na konkurs na Oneirosie? Tam też jest Priscilla Murray i detektyw Known. To jakieś rozszerzenie tamtego tekstu?
11-07-2009 00:37
Repek
    Big...
Ocena:
0
...thanks i gratz dla ilustratorów. Zwłaszcza grafiki w Wesołego Halloween to "moja bajka". :) [choć i te w CzCzW klimatyczne].

Pozdrówka
11-07-2009 01:09
riotpunk
    Dom
Ocena:
+2
Tak, scenariusz Quentinowy, jest w pewnej części umiejscowiony w tamtym domu, więc opis samego miejsca, można wykorzystać jako rozszerzenie przygody. Samego opisu Domu, tak dokładnego jak na Oneirosie nie umieszczałem w scenariuszu, gdyż dla jego przebiegu nie jest on aż tak istotny, jednak jeśli ktoś chciałby rozwinąć wątki to oba teksty będą się fajnie uzupełniać.
11-07-2009 03:41
Streider
    Wesołego Halloween - super!
Ocena:
+1
Wielkie brawa dla twórcy, i brawa dla ilustratora :)
20-08-2009 11:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.