» Wieści » Punktown dostępne

Punktown dostępne

|

Punktown dostępne

Jak informuje wydawnictwo Chaosium, do sprzedaży trafił wydany przez firmę Chronicle City setting Punktown łączący Mity Cthulhu z nieodległą, dystopijną przyszłością. Sfinansowany dzięki zbiórce w serwisie Kickstarter miał pierwotnie ukazać się w sierpniu 2013 roku. Aktualnie podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej w serwisie DriveThruRPG, wersja drukowana wkrótce ma trafić do osób, które wsparły kickstarterową zbiórkę.

Źródło: Chaosium
Tagi: Chaosium | Punktown | Call of Cthulhu | Basic Roleplaying | Chronicle City | DriveThruRPG


Czytaj również

Komentarze


Exar
   
Ocena:
0
Ktoś to czytał? Brzmi ciekawie, zwłaszcza ten "mature content". Pytanie czy bliżej temu do Kultu, Cthulhu City od Pelgrane, czy CyberPunka (czy jeszcze czegoś innego)?
12-07-2018 16:15
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Setting oparty jest na książkach, których autorem jest Jeffrey Thomas - nie znam, ale jeśli szukasz jakichś informacji na jego temat, to może warto zacząć od książek.

19-07-2018 23:04
KFC
   
Ocena:
0

Exar, czytałem  - raczej mało typowego Cyberka w chromie i wesołego wygrzewu, bardziej mroczna i smutna wizja przyszłości w sosie sf/new weird.
Kultem nie zalatuje, bardziej Cthulhu City jak już. Chociaż w tym zbiorku co wyszedł po polsku nie było chyba ani jednej wzmianki o mitach Cthulhu, ale to nie problem zrobić crossover, bo tam jest masa dziwnych ras, kosmitów, etc.
Czaję się na to od 5 lat, i pewnie niebawem kupię ;)

20-07-2018 21:50

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.