» Wieści » Przedsprzedaż Świata Mroku

Przedsprzedaż Świata Mroku

|

Przedsprzedaż Świata Mroku
W dniu 16. października rozpoczęła się przedsprzedaż podręcznika głównego do Świata Mroku. Jego cena będzie wynosić 39 PLN aż do 1. listopada, gdy wzrośnie do 45 PLN. Premiera będzie miała miejsce między drugim i trzecim tygodniem listopada, a od tego momentu podręcznik będzie można zakupić w cenie 49,90 PLN.

Przejdź dalej: Przedsprzedaż Świata Mroku

Źródło: ISA

Komentarze


~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tak, ma być identyczny w formie z oryginałami. Papier może się nieco różnić z przyczyn czysto technicznych - o ile wiem różnice między papierem z Kanady, a papierem stosowanym w Europie, są zauważalne.
21-10-2007 12:46
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Pytanie moje wynikło z tego, że spodziewałem sie raczej miękkiej okładki i kiepskiego papieru-ze względu na tę cenę. No ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i cieszę się, że ISA zaczyna inwestować w coś innego niż D&D (do którego osobiście nic nie mam)...
22-10-2007 12:49
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wymogi które Wydawnictwu ISA stawia licencja od White Wolfa, o ile wiem nakładają na nie obowiązek możliwie wiernego odzwierciedlenia jakości podręczników oryginalnych. Także żadnych drastycznych rozbieżności w rodzaju przez Ciebie wymienionych być moim zdaniem nie może. Choć, osobiście, jeśli byłby np. wybór podyktowany kiepską (odpukać!) sytuacją finansową ISA, pomiędzy np. "wydajemy Covenantbooki w miękkiej okładce i na gorszym papierze", a "nie wydajemy ich w ogóle", to wolałbym opcję pierwszą - także jako gracz i użytkownik linii wydawniczej. Nie ma IMO nic gorszego dla serii niż zastoje.
22-10-2007 13:01
~KiELU

Użytkownik niezarejestrowany
    Kiedy Wampir?
Ocena:
0
jak powyrzej mam pytanie o premiere Wampira i Wilka. jest juz jakis termin?
27-12-2007 22:50
~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Kielu, obserwuj proszę Oneiros, oficjalną stronę Świata Mroku i jej forum (jest na nim nawet odpowiedni wątek z postępami w procesie wydawniczym). Tam znajdziesz odpowiedzi na tego typu pytania. Dział WoD dokonuje również przedruków co ważniejszych newsów.

Wampir i Wilkołak są na razie w trakcie przekładu, ich wydanie szacować mogę na lato / wakacje. Do tego czasu pojawić się powinno jednak jeszcze kilka innych podręczników (dokładnie Oczyma Duszy, Zbrojownia i Antagoniści).
27-12-2007 23:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.