» Wieści » Polskie RPG na R-konie

Polskie RPG na R-konie

12-03-2010 13:41 | Michał 'rincewind bpm' Smoleń

Polskie RPG na R-konie
W niedzielę o godz. 11.00 Kuźnia Gier zaprasza na spotkanie z wydawnictwem (reprezentowanym przez Puszona, Sqvę i Żucha), z kolei w piątek pomiędzy 22.00 i 23.00 na prezentację Wolsunga (lucek, Garnek, Puszon). Oprócz tego odbędą się sesje, które poprowadzą Artur 'Garnek' Ganszyniec i Maciej 'lucek' Sabat oraz zdobywcy prestiżowego Pucharu Mistrza Mistrzów - Wojciech Rzadek i Mateusz 'Inkwizytor' Budziakowski.

Z kolei w niedzielę o 13.00 Jakub 'Erpegis' Osiejewski zaprezentuje polską edycję Savage Worlds. Widzowie będą mieli także możliwość obejrzenia edytorskiej wersji podręcznika.

Na R-konie będzie można spotkać się również z ekipią wydawnictwa Portal podczas licznych prelekcji oraz sesji prowadzonych przez Multideja i Neurocide'a.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strony wydawnictw
Tagi: Gramel | SWEPl | R-kon | Wolsung | Kuźnia Gier | Wydawnictwo Portal


Czytaj również

Dzień, w którym zatonęła Urda
Trzyczęściowy odcinek specjalny
- recenzja
Wolsung Starter
Zasmakuj fantastycznego wieku pary
- recenzja

Komentarze


trzewik
   
Ocena:
+3
To miło, że wyboldowano nazwy Wolsung oraz Savage World, a nazwy RPO (o której jest godzinna prelekcja), czy Neuroshima (prelekcje, demo sesje) nawet nie podano... Polter rules.
12-03-2010 17:34
Scobin
    Tylko w kwestii boldów
Ocena:
0
Boldy to zwyczajowy polterowy sposób zapisywania nazw systemów (zresztą IMHO niepotrzebny).
12-03-2010 17:41
rincewind bpm
   
Ocena:
+7
Nie sposób Ci dogodzić.

1. Zarówno Kuźnia Gier, jak i Erpegis skontakowali się ze mna osobiście, informując o odpowiednich atrakcjach.

2. Pomyślałem jednak, że ho ho, pewnie i Portal będzie na konwencie, i pewnie będą coś robić, a robią fajne rzeczy, bo sam przecież spędziłem kilka godzin w Portalowej sali na Falkonie i wypowiadałem się o niej jak najlepiej - dlatego też fajnie by było wspomnieć i o ich atrakcjach, więc poszukałem na Waszej stronie i znalazłem i szybko dopisałem.

4. [ t ] to znacznik, którym oznaczamy tytuły wyłącznie.

5. "W najbliższy weekend, w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja konwentu, a tam cała masa atrakcji dla miłośników RPG. Oprócz prezentacji gier RPG Wolsung oraz Rzeczpospolita Odrodzona odbędzie się cały szereg ciekawych prelekcji, LARPY, oraz znana z innych konwentów inicjatywa Orient Expresu, czyli specjalnego bloku sesji RPG prezentujących ciekawe gry Indie."

Nie widzę nazwy Neuroshima, nie widzę nazwy Savage Worlds (o tym drugim nawet wzmianki). Czyli że co?

6. Trzewiku. Szanuję twoje i twoich współpracowników dokonania na polu RPG. Lubię i posiadam almanachy, lubię i posiadam De Profundis i lubię i posiadam Kiedy rozum śpi (które promowałem podczas jednej z edycji OE), lubię wasze prelekcje, lubię i posiadam Neuroshimę, z moją drużyną graliśmy kilka sesji w Monastyr. Jeżeli chodzi o serwis, to rzeczywiście, nigdy nie zajmowaliśmy się Neuroshimą, ale za to monastyr.polter.pl był latami jednym z najaktywniejszych działów.

Naprawdę lubimy wydawnictwo Portal! Na Falkonie gadałem z jednym z twoich współpracowników w sprawie współpracy, potem starałem się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia.

Streszczając jednym zdaniem: nie szukaj wrogości tam, gdzie jej nie ma. Zupełnie tego nie rozumiem.
12-03-2010 22:51
beacon
   
Ocena:
0
@trzewik

Naprawdę najłatwiej załatwić promocję swojego produktu przez taki portal jak Poltergeist wysyłając na maila konkretne info prasowe. A oburzanie się na forum, kiedy się jest wydawcą, jest nie tylko nieprofesjonalne, ale przede wszystkim dziecinne.
13-03-2010 00:36
Bajer
   
Ocena:
0
Muszę potwierdzić. Kuźnia nawet do działu planszówkowego wysłała maila ze swoim newsem, którego umieściła także na stronie internetowej. Nie chodzi więc tutaj o ignorowanie pewnych wydawnictw.
13-03-2010 15:47

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.