» Wieści » Plany wydawnicze Gramel Books

Plany wydawnicze Gramel Books

23-08-2020 12:50 | AdamWaskiewicz

Plany wydawnicze Gramel Books

Na facebookowym profilu wydawnictwa Gramel Books zamieszczono informacje o planach wydawniczych na najbliższe półrocze.

1. Do końca września Potwór Tygodnia oraz pozostałe dodatki do Savage Worlds powinny zostać wysłane do osób, które wsparły zbiórki na ich wydanie, podobnie elektroniczne wersje Adeptów.

2. Pod koniec września powinny dojść minisettingi 2 + Śmiecioświat oraz Lato w Woodlake + Strzelaj i Łup.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

3. Monsterhearts jest w redakcji, dziś/ jutro powinno być skończone. Starter systemu powinien być udostępniony do zbiórki około połowy września. Zbiórka na wydanie gry planowana jest na pierwszego października, z wielkim finałem w Dziady / wigilię Samhain / Halloween.

4. Adepci fizycznie powinni być na początku listopada.

5. W październiku zostanie udostępniony nowy minisetting - Świt Daikaiju.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Świat zmienił się w 1953 roku - radioaktywny potwór wynurzył się z Zatoki Hudsona by siać grozę w Nowym Jorku. Dziś te "daikaiju" ratują świat!
W Świcie Daikaiju gracze wcielają się w role gigantycznych potworów zwanych kaiju lub daikaiju (określenia te są używane wymiennie, oba oznaczają "gigantyczny potwór"). Chociaż daikaiju mają różne pochodzenie, od olbrzymich owadów i dinozaurów po stworzone w laboratoriach obcych żywe superbronie, w jakiś sposób uznają się za jeden gatunek. Nawet daikaiju z różnych światów pracują razem w stadach.
Świt Daikaiju zawiera Kampanię Splotów, Generator Przygód, specjalnie przystosowane zasady tworzenia ras oraz nowe Przewagi i Zawady - i to wszystko w Skali Kaiju!
Książka wymaga podstawowych zasad Savage Worlds Edycji Przygodowej.

6. Pod koniec roku mają zostać wydane 2 gry niezależne Tobiego Abada - Koci sen i Jedno mgnienie. .

Dwóch samurajów krzyżuje spojrzenia. Kiedyś byli przyjaciółmi. Braćmi. Ale nadszedł czas, żeby odzyskać honor i pomścić krzywdy. Postawa przyjęta. Katana w dłoni. Skupione spojrzenie. Jedno mgnienie i po wszystkim.

To narracyjna gra o konfliktach, dla dwóch osób. Ale nie tylko o samurajach, w podręczniku mamy jeszcze dodatkowe "settingi". Pojedynek w samo południe, rycerze na turnieju, Jetpacki kontra naziści, space opera, a nawet romans! Wydawca zamierza dodać więcej settingów.

7. Pod koniec roku powinien pojawić się starter Eclipse Phase, zbiórka od początku 2021.

Na 2021 planowane są Brancalonia, Bestie i Barbarzyńcy, nowe PbtA, możliwe, że kolejne dodatki do Dungeon World, oraz, być może, jeszcze jedna nowość!

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil wydawcy
Tagi: Gramel Books | Potwór tygodnia | Savage Worlds | Dungeon World | Monsterhearts | Powered by the Apocalypse | Świt Daikaiju | Koci sen | Jedno mgnienie | Brancalonia | Bestie i Barbarzyńcy


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.