» Wieści » Plany Zgróz

Plany Zgróz

24-07-2019 19:24 | AdamWaskiewicz

Plany Zgróz

Na facebookowym profilu Zgróz ujawniono plany związane z publikacją fanowskich dodatków do siódmej edycji Zewu Cthulhu planowanych na najbliższe tygodnie.

W lipcu do sprzedaży w ramach Miskatonic Repository mają trafić Świat Necronomiconu Marka Golonki, poradnik wykorzystywania tej bluźnierczej księgi do spajania drużyny i budowania przeszłości Badaczy oraz pierwsza część Dyabelarium Michała Gralaka, bestiariusza pełnego nowych stworzeń do wykorzystania w Zewie Cthulhu i innych systemach grozy.

Z kolei w sierpniu ukażą się scenariusze Marka Golonki:
Wyższy Cel, w którym Badacze będą musieli pokrzyżować spisek historyka znudzonego badaniem przeszłości i pragnącego dać jej władzę nad przyszłością oraz, w zależności od tempa testów, jeden lub oba z poniższych:

Zew Głębin, opowieść o eksperymencie mającym udowodnić, że wzmiankowany w ezoterycznych pismach "Wielki Cthulhu" nie jest bogiem czy demonem, a aspektem psychiki każdego człowieka.
Nos-Dames de Paris, historia ukrytego testamentu kardynała Richelieu, który prowadzi Badaczy do drugiej, nieziemskiej katedry Notre-Dame i w objęcia przedwiecznego spisku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Facebookowy profil Zgróz
Tagi: Zgrozy | Zew Cthulhu | Zew Cthulhu 7ed. | Miskatonic Repository


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.