» Wieści » Pan Brat pod koniec marca

Pan Brat pod koniec marca

|

Pan Brat pod koniec marca
Premiera książki Pan Brat - czyli szlachcica sarmackiego opisanie, pierwszego dodatku do drugiej edycji Dzikich Pól, została zapowiedziana na koniec marca. Licząca 72 strony pozycja zawierać będzie wskazówki dotyczące tworzenia bohaterów, liczne pomysły na przygody oraz dodatkowe artykuły opisujące świat gry. Jej autorami są Artur Machlowski i Michał Mochocki. Cena dodatku to 29.90 zł.
Źródło: Valkiria Network
Tagi: Dzikie Pola


Czytaj również

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Podręcznik podstawowy do Dzikich Pól w przeciwieństwie do większości RPGów był KOMPLETNĄ grą fabularną. Podstawka zawierała wszystko co jest potrzebne do grania. Po premierze niestety rynek był na tyle mały, że kolejne dodatki mogły nie sprzedać się w nakładzie, który pokrył by koszty druku.

Po kilku latach od premiery kiedy klimaty Sarmackie wyraźnie stały się popularne (Komuda, karcianka VETO!, gra PC Ogniem i mieczem, gra figurkowa Ogniem i mieczem) nadeszła pora na wydawanie dodatków. Jak widać z komentarzy zainteresowanie jest duże stąd wiewiórki na oficjalnej stronie Dzikich Pól donoszą, że trwają już prace nad kolejnymi dodatkami, które zaczną wychodzić regularnie i w niedużych odstępach czasu (2-3 miesiące).

Żeby tego było mało pojawiły się na rynku specjalne sarmackie podkoszulki... nic, tylko się napić i zakrzyknąć VIVAT! :)
09-03-2010 09:12
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Marta gra. 72 strony - ach sie wysilili przez tyle lat. Bylo mniej chlac na tzw. biesiadach. Swoja droga, czy ten dodatek wspiera juz rozpijanie nieletnich na konwentach? najblizsz aokazja na Rkonie.
09-03-2010 09:50
Bo-Lesław
   
Ocena:
0
Fajno fajno ale ja i tak gram z siły przyzwyczajenia w podrasowaną metodą prób i błędów 1 edycję (więcej dodatków miała :) ) . Prawdopodobnie zakupię w celach kolekcjonerskich choć cena wydaje mi się absurdalna (Za 30 zł otrzymuje 72 strony a za 40 zł mogę kupić 176 strontową podstawkę do Savage Worlds ).

Mam też nadzieję ze zamiast informacji jakie mogę znaleźć w książce Historycznej czy nie daj boże streszczeń Sienkiewicza (bo i takie cudo raz wyszło w tym kraju)znajdę w dodatku jakieś pomysły jak to ugryźć na sesji. Pisze swoje oczekiwania bo opis produktu jest co najmniej enigmatyczny.
11-03-2010 12:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.