» Wieści » PMM nie został przyznany

PMM nie został przyznany

|

PMM nie został przyznany
Podczas konwentu Inne Sfery miała odbyć się tegoroczna edycja Pucharu Mistrza Mistrzów. Ze względu na niewielkie zainteresowanie uczestników konkursem nagrody nie przyznano.

PMM prawdopodobnie odbędzie się na najbliższym Falkonie, a jego organizatorem ma być Wojciech Rzadek.
Źródło: Informacja własna
Tagi: Inne Sfery | Puchar Mistrza Mistrzów | PMM


Czytaj również

Komentarze


puszkin
   
Ocena:
+1
A żeby być uczćiwym. Sam mam trochę zastrzeżeń do PMM. Jednak są one nieco inne niż te wypisywane tutaj. Te tutaj w dużej większości są pisane przez osoby które nie czytały nawet regulaminu, lub też przez osoby które lub boją się wziąć udział i nie wygrać, bądź już nie wygrały (Albo kolega nie wygrał, a miał :P)

Oczywiście nie wszystkie negatywne opinie są takie. Są wśród nich takie które wydają mi się sensowne. Zanim przekazałem organizację Wojtkowi Rzadkowi, długo rozmawialiśmy o przyszłości PMM i zmianach. Mam nadzieję, że jemu uda się naprawdę ten turniej rozwinąć.
Jasne że to jest mimo wszystko zabawa a nie asessment center do oceny pracowników. A jednak chyba pożyteczna zabawa?

Tutaj na forum nawet Ci którzy wypowiadają się negatywnie dużo wnoszą. Przede wszystkim wykazując zainteresowanie, ale też - czasami - wszucając coś sensownego. Lub też po prostu pokazując jak niektórzy odbierają PMM i co warto wyjaśniać. Np ten pomysł z artykułem o demitologizacji myślę że jest super.

PMM przez ostatnie pare lat nie miał aktualizowanej i rozbudowanej strony www ani własnego forum. Strona już jest a mam nadzieję że i forum niedługo powstanie. Jednym słowem dzieje się. I fajnie, że tyle postów napisaliście :)
28-09-2011 11:04
Sting
    @Puszkinie...
Ocena:
+2
...dziękuję za te wyjaśnienia. Obawiałem się po prostu, że w ogóle nie śledziłeś przez ten czas PMM i rozmawiamy trochę o "stanie sprzed sześciu lat". ;]

Sam nigdy nie startowałem, ponieważ nie potrafię się przekonać do samego pomysłu "konkursów na najlepsze prowadzenie" (pewnie po części z racji wykształcenia, uważam bowiem, że próbujemy ocenić tu rzeczy, które są zbyt ulotne i nietrwałe, aby poddać je ocenie). Niemniej jednak, jak sam napisałeś, to zabawa. I w tych ramach jest to dla mnie całkowicie w porządku. Za szkodliwe uznaję dopiero aż tak silne negatywne emocje, spolaryzowanie stanowisk, jakieś groźby i tym podobne - padające po obu stronach barykady. Dla mnie to jasne przykłady na to, że coś po prostu nie gra.

Być może to zły PR? Być może jakieś ukryte błędy samej formuły? A może należałoby wyłonić w miarę stałe grono sędziowskie na podstawie kryterium dużej znajomości różnorodnych systemów i stylów gry? Nie wiem. To sprawy, nad którymi trzeba by było dogłębnie się zastanowić.

Jeśli kiedyś będziesz miał ochotę o tym wszystkim porozmawiać, to pisz śmiało. Mimo że nie jestem fanem tego typu inicjatyw, nie widzę problemu w jakiejś konstruktywnej dyskusji, która doprowadziłaby w efekcie do zakończenia tych wszystkich kłótni, które w żaden sposób nie służą fandomowi, dodatkowo zrażają do niego wielu fanów gier fabularnych, nie mających ochoty w nich uczestniczyć.

28-09-2011 11:57
~Craven

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Sting sądzisz, że jak Ty z Puszkinem pogadasz, to Lavek przestanie opowiadać o pucharze parzenia herbaty? :)
28-09-2011 17:20
Malaggar
   
Ocena:
+3
W pucharze źle parzy się herbatę - nabiera metalicznego posmaku.
28-09-2011 18:08
Sting
    @Craven...
Ocena:
+1
...sądzę, że jak pogadam z Puszkiniem, to być może na coś odkrywczego wpadniemy i z edycji na edycję problem zacznie znikać. ;]

Oczywiście nie uważam, że jestem taki cwany, że wymyślę nagle jakąś nową jakość. :P Raczej myślę, że czasami spojrzenie z zewnątrz pomaga zauważyć coś, co być może umykało dotychczas.
28-09-2011 23:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.