» Wieści » Oświadczenie Copernicus Corporation

Oświadczenie Copernicus Corporation

|

Oświadczenie Copernicus Corporation
Szef wydawnictwa Copernicus Corporation, Andrzej Karlicki, wydał oświadczenie w sprawie negocjacji odnośnie kontynuacji drugiej edycji Warhammer Fantasy Roleplay w Polsce. Rozmowy trwają i są objęte klauzulą tajności.

Przejdź dalej: Oświadczenie Copernicus Corporation

Źródło: Copernicus Corporation

Komentarze


Chavez
   
Ocena:
+1
"Wobec tego jeśli już, to negocjacjom nadana byłaby klauzula tajności (tak jak napisał triki), a nie "nie są objęte klauzulą jawności"."
I wracamy do punktu wyjscia - czyli - skad wiesz, ze nie jest? Od kiedy to okreslenie ze "nie ma klauzuli jawnosci" jest bledne gramatycznie badz jezykowo? Skoro jest klauzula tajnosci nalozona na rozmowy, to chyba logiczne, ze FFG musi ja zdjac, czyli nadac klauzule jawnosci ;) Innymi slowy - czepiasz sie slowek i sie niezle potem napinasz ;)
09-12-2008 21:09
Micronus
   
Ocena:
+3
Nie, nie ma czegoś takiego jak klauzula jawności, w znaczeniu, że coś staje się jawne poprzez jej nadanie. Klauzula to obostrzenie. Zdejmuje się klauzulę tajności, a nie nakłada klauzulę jawności. To jest fakt. Twój pogląd to Twoje widzimisię i nie wprowadzaj innych czytelników w błąd. Nadać klauzulę w takim jakby "dodatnim: tego słowa znaczeniu to można np. klauzulę wykonalności tytułowi wykonawczemu i przez to skierować go do egzekucji.

Błąd w twoim rozumowaniu jest o tu "Skoro jest klauzula tajnosci nalozona na rozmowy, to chyba logiczne, ze FFG musi ja zdjac, czyli nadac klauzule jawnosci ;)"

Klauzula jawności to ograniczenie tej jawności, a nie ujawnienie informacji. Koniec i kropka. Dziękuję za dyskusję. No i disklejmer, że rozważania są zupełnie oderwane od obowiązujących regulacji prawnych w kwestii tajności, bo to zupełnie inna bajka.
09-12-2008 21:11
Chavez
   
Ocena:
+1
"Twój pogląd to Twoje widzimisię i nie wprowadzaj innych czytelników w błąd."
Ale nie rob ze mnie takiej opiniotworczej osoby :> Az takich wplywow to ja nie mam, zeby Czytelnicy brali moje zdanie za wykladnie ;)

Tym niemniej dzieki za klarowne wyjasnienie (szkoda ze od razu tak nie napisales) - teraz widze o co Ci chodzi i widze blad w swoim roozumowaniu. Dzieki. Faktycznie Andrzej wyrazil sie troche "dziwnie" :)
09-12-2008 22:26
Micronus
   
Ocena:
+1
Sorry, ale to nie ja podniosłem sztandar poprawnej polszczyzny;p Dobra end of miniflejm.
10-12-2008 06:27
~Matatjahu

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A ja po cichu liczę, że będą z tego nici.;)
25-12-2008 19:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.