» Wieści » Orki atakują!

Orki atakują!

|

Orki atakują!

Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadziło do sprzedaży podręcznik Tribes and Tribulations, dodatek do czwartej edycji gry fabularnej Warhammer Fantasy Roleplay, opisujący rozmaite grupy zielonoskórych monstrów – od goblinów i orków, po potężne ogry i trolle.

Suplement można nabyć w wersji elektronicznej w sklepie wydawcy i w serwisie DriveThruRPG. Jego drukowana wersja jest obecnie dostępna w przedsprzedaży, a jej premierę zapowiedziano na trzeci kwartał bieżącego roku.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Cubicle 7 | Warhammer Fantasy Roleplay | Warhammer Fantasy Roleplay: Tribes and Tribulations | Tribes and Tribulations | DriveThruRPG


Czytaj również

Komentarze


Maddred
   
Ocena:
+1

I już mam. Całkiem fajny suplement w którym oprócz oczywistych zielonoskórywch w postaci orków i goblinów znajdzie się jeszcze hobgobliny, ale też ogry i trolle. Całość przypomina trochę taki bardziej rozszerzony bestiariusz z przykładowymi plemionami wspomnianych ras. Jest też trochę o magii i technologii. Jeśli idzie o wygląd, to całość jest spójna z innymi pozycjami z 4ed. Nie jest to udziwniony podręcznik jak Imperial Zoo.
Mankamentem za to może być fakt, że jedna rzecz się powtarza. Mianowicie informacje o Cluster-eye Tribe, o którym był już wcześniej osobny, mały pdf. Chyba też pewne informacje o ograch dublują się z tymi, z Archiwów Imperium 2, ale to wymagałoby ściślejszego porównania. Tak czy inaczej, ogólnie poderek mi się podoba i będzie fajnym uzupełnieniem dla MG.

27-01-2024 20:56
Johny
   
Ocena:
0

Z ciekawości, czy z tym dodatkiem można by poprowadzić sesję dla postaci orków? Nie mówię o mechanice, ale generalnie czy jest w nim na tyle informacji o "kulturze" (specjalnie cudzysłów) tych stworzeń, by można stworzyć z tego opowieść?

27-01-2024 21:59
Maddred
   
Ocena:
0

@Johny
Myślę, że tak. Da się z tego dodatku wycisnąć coś ciekawego i nieszablonowego.
 

31-01-2024 17:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.