» Oko Yrrhedesa; 1 Wydanie

Oko Yrrhedesa; 1 Wydanie

Dodał: shohei

Tytuł: Oko Yrrhedesa; 1 Wydanie
Linia wydawnicza: Oko Yrrhedesa
Autor: Andrzej Sapkowski
Autorzy: Jacek Brzeziński; Andrzej Miszkurka; Darosław J. Toruń
Okładka: Jarosław Musiał
Ilustracje: Jarosław Musiał
Wydawca polski: MAG
Data wydania polskiego: 1995
Miejsce wydania polskiego: Sulejówek
Liczba stron: 320
Oprawa: Miękka
Format: 195 x 130 mm
ISBN-10: 83-86572-16-7
Cena: 15,90 złotych

Kolejne oblicze Andrzeja Sapkowskiego, Wielkiego Mistrza polskiej fantasy!

Tym razem twórca niezapomnianych historii o wiedźminie, Geralcie z Rivii, proponuje nieco inną wizję baśniowego świata - wizję, którą Ty sam możesz wraz z Nim tworzyć. Masz możliwość uczestniczenia w odwiecznych zmaganiach dobra ze złem, wyruszenia na spotkanie niepowtarzalnej Przygody i w końcu, oderwania się choćby na chwilę od otaczającej nas szarej rzeczywistości.

'Oko Yrrhedesa' jest grą fabularną przeznaczoną dla tych, którzy do tej pory nie mieli kontaktu z tego typu rozrywką. Gra fabularna to połączenie teatru, happeningu, literatury. Gracze wcielają się w fantastyczne postacie i przeżywają przygody w wymyślonych krainach. Prowadzący grę (nazywany mistrzem gry) na bieżąco kreuje rzeczywistość, a uczestnicy decydują o swoich działaniach. Jest to więc gra wyobraźni.

Zasady 'Oka Yrrhedesa' zostały pomyślane tak, aby gracze mogli je przyswoić w łatwy i przyjemny sposób, bez zapoznawania się z setkami tabel i skomplikowanych reguł. W liczącej ponad trzysta stron książce znajdują się kompletne przepisy, lista potężnych zaklęć, dwie przygody oraz wiele wskazówek dla graczy i Mistrza Gry. Mamy nadzieję, że 'Oko Yrrhedesa' zapewni Wam dobrą zabawę na wiele wieczorów.

Komentarze


54591

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Gierka do pogrania, ale nie na długo.
17-07-2013 11:56
Andre
   
Ocena:
0
Zdecydowanie najlepszy system dla początkującego MG, rewelacyjnie opisany warsztat jak prowadzić. Na kilkanaście sesji (1-2 dłuższe przygody) starczy, a potem można się przesiadać na coś bardziej skomplikowanego.
06-09-2013 15:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.