» Wieści » Okładka "W pustyni i w puszczy"

Okładka "W pustyni i w puszczy"

|

Okładka
Na stronie Wolsunga zaprezentowano okładkę nadchodzącego dodatku W pustyni i w puszczy. Autorem ilustracji jest Mateusz Stanisławski.
Źródło: Wolsung.pl
Tagi: Kuźnia Gier | W pustyni i w puszczy | Wolsung


Czytaj również

Komentarze


Czarna Owca
   
Ocena:
0
Ładna okładka, słoń wymiata, ale mnie też ten lew razi. Nic na to nie poradzę.
09-09-2010 09:28
Gol
   
Ocena:
0
Najlepsza okładka podręcznika do Wolsunga, oby tak dalej.
Bardzo kusi by kupić książkę ;]
09-09-2010 10:10
Morel
   
Ocena:
0
Okładka jest ok, chociaż spodziewałem się więcej Pary. Słoń najlepszym kawałkiem rysunku ;)
09-09-2010 10:52
Szczur
   
Ocena:
+2
Luzak nie luzak, moje wypowiedzi przynajmniej nie są popisowym przykładem hipokryzji, ignorancji i forsowania chorej poprawności politycznej.
I nie nabijam się z czyjejś wrażliwości - nabijam się z powyżej wymienionych elementów w wypowiedziach.

P.S. Nie mam też nic przeciwko ludziom strzelającym do zwierząt _w_fikcji_ w XIX wieku, nawet pomimo faktu, że w rzeczywistości wytrzebili niektóre gatunki i rozwalili sporo egosystemów, chociażby dlatego, że to niczego nie zmienia w naszej rzeczywistości a XIX wiek tak właśnie wyglądał - czy to się jakiemuś niedokształconemu ekooszołomowi podoba czy nie.
09-09-2010 11:42
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Uspokój się. To, że nie wszyscy podzielają Twój światopogląd mężczyzny, pana i łowcy, który bez problemu zabija zwierzęta, nie oznacza, że są hipokrytami, ignorantami i forsują "chorą poprawność polityczną".

Tak, Wolsung oddaje pewne realia, ale gdybyś grał w postać wcielającą się w Europejczyka z lat dwudziestych ubiegłego wieku, chciałbyś, aby umieszczać tam również zasady dla pogromów ludności żydowskiej, bo "tak przecież było"?

Uwagi w rodzaju "niedokształcony ekooszołom" zachowaj dla siebie. Jedyne co umiesz, to rzucać wyzwiskami?
09-09-2010 12:55
~DeathlyHallow

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
ale jak w ogóle można porównywać antyżydowskie pogromy z polowaniem! mam nadzieję, że przynajmniej głosowaliście na Kaczyńskiego, bo jeśli razem z większością Polaków wybieraliście 'mniejsze zło' w postaci myśliwego to występujemy już wszyscy w jakimś monthy pythonie. swoją drogą jak w ogóle możecie akceptować jakąkolwiek mechanikę walki w jakimkolwiek systemie? przecież wrażliwy ludzie zawsze znajdą pokojowe wyjście miast uciekać się do ociekającej testosteronem logiki konfliktu fizycznego!
09-09-2010 13:05
Garnek
   
Ocena:
+14
Więc od ilustracji z myśliwym, mechanicznym słoniem i lwem, przeszliśmy do zasad dotyczących pogromu ludności żydowskiej.

Chyba mamy laureata w kategorii Najbardziej Absurdalny Flejm Roku :)
09-09-2010 13:06
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
"Więc od ilustracji z myśliwym, mechanicznym słoniem i lwem". Nie. Od ilustracji z myśliwym, mechanicznym słoniem i MARTWYM lwem.
09-09-2010 13:23
Cherokee
   
Ocena:
+1
Chyba mamy laureata w kategorii Najbardziej Absurdalny Flejm Roku

Tak, pod warunkiem przyjęcia zabijania zwierząt za coś bardziej dopuszczalnego od zabijania ludzi. Tak drzewiej bywało, jednak teraz jest wiek XXI, era m.in. poprawności politycznej, czyli eliminowania z noosfery krzywdzacych badź nagannych etycznie stereotypów. Twarde stanowisko tyld może więc bawić ale raczej nie powinno dziwić. :-)
09-09-2010 13:37
~DeathlyHallow

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
wow, ale dobry temat na następną przygodę! jeśli gracze nie powstrzymają Towarzystwa Powszechnego Pokoju Międzyrasowego i Międzygatunkowego pod przewodnictwem morgowskiego pisarza Lwa Łowotosoja Wanadia pogrąży się w kompletnej szajbie!
09-09-2010 14:07
~Szajbus

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Czy widziałeś kiedyś jak zwierzę cierpi?
09-09-2010 14:18
~DeathlyHallow

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+3
wiele razy, bo wychowałem się na wsi i to odróżnia mnie od miastowych wrażliwców, którzy krowę oglądają tylko na animal planet.

człowiek jest przyczyną cierpienia zwierząt dość często, ale akurat dobry myśliwy wybitnie nie przysparza mu cierpień, a po tym dżentelmenie (nawet jeśli nie wydaje się zbyt sympatyczny) znać pewną ręką i duże umiejętności. myślimy to nie sadysta dręczący psa na za krótkim łańcuchu. prawdziwy myśliwy wchodzi w ekosystem jak kolejny drapieżnik i na swój sposób zrównuje się ze zwierzętami.

milcząco zakładam, że jesteście konsekwentnymi wegetarianami? bo jeśli nie, to proszę, umrzyjcie zanim cokolwiek więcej napiszecie, bo pobijecie rekordy wszelkiej możliwej hipokryzji.
09-09-2010 14:28
Malkav
   
Ocena:
0
W ogóle to przez tego niegodziwca musiałem sprawdzić, czy Staś faktycznie zabił lwa! Do czego może doprowadzić taki troll!
09-09-2010 15:09
Szczur
   
Ocena:
+3
nie oznacza, że są hipokrytami, ignorantami i forsują "chorą poprawność polityczną".

Ale ty najwyraźniej jesteś hipokrytą, ignorantem i forsujesz chorą poprawność polityczną zrównującą polowanie na zwierzęta z masowymi mordami. Nawet będąc jakimś skrajnie pseudowrażliwym ekooszołomem musiałbyś zauważyć, że na okładce nie ma kanadyjczyków z kijami eksterminujących foki ani niczego podobnego.
Więcej powiedzieć nie mogę co uważam o Twoich wypowiedziach drogi Anonimie, bo regulamin Poltera mi zabrania.

Tak, Wolsung oddaje pewne realia, ale gdybyś grał w postać wcielającą się w Europejczyka z lat dwudziestych ubiegłego wieku, chciałbyś, aby umieszczać tam również zasady dla pogromów ludności żydowskiej, bo "tak przecież było"?

Zanim zaczniesz dalej pisać głupoty przeczytaj sobie np. Victorianę i zobacz czemu tego typu zasady jak najbardziej powinny znaleźć się w podręczniku oddającym pewne realia i konwencje.
Tak, jeśli kupiłbym erpega o mrocznej stronie dwudziestolecia oczekiwałbym tego typu informacji.
Ty oczekujesz najwyraźniej erpegów o troskliwych misiach.
09-09-2010 15:21
Chavez
   
Ocena:
0
"Czy widziałeś kiedyś jak zwierzę cierpi?"
Czytajac niektore komentarze tutaj - wlasnie widze ;)
09-09-2010 15:31
~bob_thorp

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
no ale co? nie szkoda lwa? chyba właśnie takie emocje miał lew wyzwalać.
nie jest strasznym wielkim dzikim lwem- bestią, bardziej śpiącym kiciuchem co mu zły myśliwy strzelił w plecy. takim martwym Simbą.
to się przykro robi.
faktycznie ten myśliwy to taki zły boss z Kapitana Planety.
09-09-2010 18:42
~Elom

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Szok, nie ogarniam tego. Tak jestem wrażliwy, i lubię zwierzęta, brzydzę się brutalnością i przemocą ale problem rysunku i Obrońców Simby nie ogarniam. To kolejny flejm, ludzie którym to nie pasuje, nie powinni grać w RPG a przynajmniej nie w takie gdzie ktoś ginie :P

PS: Okładka jest świetna.
09-09-2010 21:11
~Tylda69

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A jakby na tej sawannie nie żyły tylko zwierzęta, ale także ludzie? Na przykład zakwaterowani w domu starców? I jakby jeden z tych ludzi kręcił się w pobliżu podczas polowania? I jakby myśliwy jego zastrzelił omyłkowo? I jakby ten człowiek był starą kobietą? I jakby ta kobieta była waszą matką? I gdyby tam zamiast lwa na okładce leżała WASZA MATKA?
09-09-2010 21:56
~Mistrz Wszystkich Tyld

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Brakuje mi tam zebry.
09-09-2010 22:03
Puszon
   
Ocena:
+1
"Od ilustracji z myśliwym, mechanicznym słoniem i MARTWYM lwem."
Wcale nie, tylko drzemie. Niech pan spojrzy.
(...)
Poruszył się.
09-09-2010 23:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.