» Wieści » Oczyma Duszy w druku!

Oczyma Duszy w druku!

|

Oczyma Duszy w druku!
Z nieukrywaną przyjemnością donosimy, iż pierwszy dodatek do polskiej edycji Świata Mroku trafił do druku!

Premiera dodatku planowana jest na 29 grudnia. Do dnia 2 stycznia podręcznik można zamówić po niższej cenie w sklepie wydawnictwa. Dla tych, którzy jeszcze nie posiadają podręcznika podstawowego, od najbliższej środy przewidziana będzie specjalna oferta zakupu obu w cenie 75 złotych.
Źródło: ISA
Tagi: Oczyma duszy | Świat Mroku | WoD


Czytaj również

Komentarze


Farindel
   
Ocena:
0
Hmm... Mam taką nieśmiałą propozycje: w związku z tym że, ostatnimi czasy w dziale nie ukazał się artykuł użytkowy, może ktoś z redakcji posiadający oryginalną (tj. angielską) wersje tego dodatku, mógłby pokazać co można za jego pomocą "dokonać"?? Mam namyśli jakiegoś ciekawego BNa, niesamowitą moc stworzoną za pomocą "kreatora" z Oczyma Duszy, itp. Dałoby to świetny pogląd na możliwości tego dodatku, lepszy może nawet niż recenzja.
No i zawsze to kolejny art do bazy ;)
10-12-2008 22:58
~JB

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Dostanę książkę, jak mogłem wątpić (TOR, wciąż możesz mi zafundować drugą, ale już nie trzeba :) )

W "Oczach" nie ma kreatora, za to jest możliwych mocy od groma. Nie jest to magia wysoka, więc trzeba bardziej polegać na potencjalnej wszechstronności poszczególnych darów - nie da się łączyć jakichś super efektów w bombę atomową. Na przykład tacy taumaturgowie zwykle działają bardzo subtelnie. Za to generator BNów znajdziesz w rozdziale a la Cthulhu - tam szwarccharaktery to ucieleśnienia motywu przewodniego sesji, choć autorzy mają do nich dość epickie podejście. Artykuły użytkowe to się po premierze posypią :)
11-12-2008 10:16
Turel
   
Ocena:
0
Ale super... :) Ciesze się, coś nareszcie ruszyło :)
12-12-2008 02:24
~Grzegorz Szulc

Użytkownik niezarejestrowany
    Oczyma Duszy - wysyłka
Ocena:
+3
Dziś rozpoczęliśmy wysyłkę podręcznika Oczyma Duszy. Mam nadzieję że niedługo będę mógł podać termin wydania Antagonistów i Zbrojowni, a także podręczników do W:R i W:F.

Światomroczne Życzenia Bożonarodzeniowa-Noworoczne.

GS
23-12-2008 12:59
Kot
    @Grzegorz Szulc
Ocena:
-1
Panie Grzegorzu, może lepiej byłoby przekazywać takie informacje szefostwom zainteresowanych redakcji? Newsy na stronie głównej wyglądałyby trochę lepiej... A i efekt większy, niż kilka zdań na końcu zamierającego już tematu.
28-12-2008 18:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.