» Wieści » Nowa gra RPG autora Afterbomb Madness i Robotiki

Nowa gra RPG autora Afterbomb Madness i Robotiki

|

Nowa gra RPG autora Afterbomb Madness i Robotiki

Rafał Olszak rozpoczął pracę nad nowym systemem RPG.

Rafał Olszak, twórca systemów takich jak Robotica czy Afterbomb Madness poinformował za pośrednictwem Facebooka, że rozpoczyna pracę nad zupełnie nowym tytułem. Gra ma być osadzona w klimatach dark fantasy i science fiction, oraz zawierać niewielkie nawiązania do motywów postapokaliptycznych.

Autor zapowiedział, że w najbliższym czasie będzie publikował kolejne informacje o przebiegu pracy nad systemem. Kilka dni temu opublikował film, w którym przybliżył realia świata, który tworzy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Przypomnijmy, że Rafał Olszak w połowie roku 2017 wydał własnym sumptem drugą edycje gry Afterbomb Madness - rezygnując całkowicie z dystrybucji sklepowej; grę można nabyć wyłącznie bezpośrednio od wydawcy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Totalna Apokalipsa na Facebooku
Tagi: Wydawnictwo CYFROGRAFIA | Rafał Olszak | RPG | Afterbomb Madness | robotica


Czytaj również

Komentarze


Johny
   
Ocena:
0

Ja bym się chętnie dowiedział czegoś więcej o tych frakcjach. Generalnie o tym kim się gra. Czy bohaterowie są na poziomie szczurołapa czy może herosa.

Co do tego co zostało powiedziane. Konflikt kopuły mi nie pasuje. Jak rozumiem kopuła tak naprawdę jest stabilna, więc gracze mogą przeżywać przygody w celu jej ratowania, nie mając jednak wpływu na jej los. Artefakty porozrzucane po krainie i stwory żywiące się bólem już bardziej mnie interesują.

Mam wątpliwości co do tego, że kraina jest wirtualną rzeczywistością. Nie wiem, czy to nie obniży frajdy z gry - eeee ten świat i tak jest sztuczny.

27-01-2018 21:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.